PDA

Versiunea completa : Restaurant Burebista Vânătoresc

raluca2009
15.07.2008, 11:26:49
Nu a mai facut nimeni nunta intre timp aici?

Clara
15.07.2008, 12:31:12
am ezitat pana sa scriu acest mesaj, nu vreau sa te influentez doamne fereste, pur si simplu ceea ce am patit noi acolo
am ajuns din intamplare intr-o seara cred ca prin primavara, si era nunta, ne-au primit daca ati fost acolo probabil ati vazut ca jos e spatiul de nunti si sus mai sunt cateva mese ei bine acolo ne-au primit pe noi, chiar daca era nunta?!???!
la un moment dat s-a oprit lumina si am stat cu totii in bezna cam 25 de min iti dai seama bietii nuntasi plus ca nu mai puteau pregati nimic la grill 8-|
cu servirea nu stiu, noi nu am fost multumiti adica se miscau greu iar papa era cam fara nimic...probabil se concentrasera pe servirea nuntasilor:D

eu zic sa luati cina ntr-o seara acolo si poate vorbiti cu ei sa vedeti cum se descurca la alta nunta:)>-

pupici si succes

raluca2009
15.07.2008, 14:27:01
Stiu ce zici, nici mie nu mi-a placut faza cu mesele de sus, in principiu as vrea ca si alea sa fie rezervate. E cam aiurea jos sa fie nunta si sus sa bea o gasca de amici. O sa trec sambata pe acolo. Noi am fost duminica si ne-au spus ca nu e nimeni care se ocupa de nunti acolo. Poate apar mai multe miresici care au facut nunta la restaurantul asta. Mi-a placut destul de mult.

mada14pui
26.08.2008, 14:54:49
Noi am facut cununia civila acolo si a fost ultra enervant. era vinerea, in jurul orei 14, deci nu aveau motive sa fie aglomerati. am fost 20 de persoane. in mod normal, cand ai o masa organizata, trebuie sa fie un ospatar acolo care sa stea drepti si sa iti aduca ce si cand ai nevoie, nu sa umbli tu dupa ei prin restaurant...
au adus desert la jumate de invitati si abia cand au terminat acestia au adus si la restul; asta dupa ce fusesem de vreo 2 ori dupa ei ca sa vina o data cu desertul.
meniul adica aperitiv si 2 feluri de friptura (care nu au fost ca 2 fripturi obisnuite comandate individual) a costat 95 Ron, asta dupa o reducere "pentru noi", de 20 RON.
La sfarsit, eram hotarata sa nu le las un banutz in plus, numai ca, doamna Mari (cea roscata care probabil e sefa lor) ne-a zis de la obraz ca trebuie sa lasam 10%, asta dupa ce ne-am certat si i-am spus toate nemultumirile pe care le aveam. nu am vrut sa ma tiganesc si i-am lasat spaga, dar a reusit sa ne strice impresia buna pe care o aveam despre ei.
In concluzie, nu mai merg acolo in viata mea si nici nu sfatuiesc pe nimeni sa faca acolo vreo sindrofie.

cristina_c
04.07.2009, 20:13:11
cine îmi poate da detalii de o nuntă aici?

mulțumesc tuturor celor care mă pot ajuta!