PDA

Versiunea completa : Vogue

DanaS
11.11.2006, 06:35:49
a facut cineva nunta la Vogue ? daca aveti cumva poze
si pareri....... toate pozele care le-am gasit pe net nu sunt nemaipomenite
HEEELLLLLPPPPPPP !!!!

DanaS
12.11.2006, 09:55:38
Chiar nu stie nimeni nimic de restaurantul vogue ???:((:((:((

georgy
13.11.2006, 10:59:46
buna

noi am fost acolo acum o luna, sa vedem cum arata sala
o vazusem in poze si ne-a placut f mult
in seara respectiva tocmai era aranjata pt o nunta si intradevar arata f bine: frumos decorata, mare, spatiu suficient pentru dans
am vorbit cu cei de acolo si ne-au zis ca rezervarile ei le fac abia in decembrie-noiembrie:( , ca asa au facut de fiecare data ...
meniul era stabilt la aprox 1200.000 lei pt anul viitor.
din pacate nu am fost la nici o nunta acolo si nu stiu nici pe nimeni care sa fi fost, asa ca astept si eu cu nerabdare un "semn" de la cineva care stie mai multe

urmychance
13.11.2006, 11:07:23
eu l-am vazut in cautarile mele de la inceput. Mi-a placut restaurantul, dar mi s-a parut cam murdar si chelnerii nu foarte profesionali. Si, ca sa se ia lumea si de mine (doar nu oi scapa):)), cam tiganosi...:) PAREREA MEA:) Cum e la moda aici:P

DanaS
14.11.2006, 04:34:20
fetelor, ce sa mai zic.....nasa mea a facut nunta acolo anul trecut si a fost foarte incintata. Eu una.....:-s...nu mi-a placut preat mult, din putinele poze pe care le-am vazut, dar ea l-a laudat atit de tare incit am zis l-as lua ca o ultima posibilitate.Nu mi-a placut ca e galben sau portocaliu inauntru si au ca niste arcade, din cite am vazut eu , dar nu stiu daca sunt separeuri sau ce naiba.
Atasez niste poze de la nunta ei, ca sa vedeti si voi si sa va dati cu parerea.
Eu mai am putin si ma dau cu capul de pereti :gen_07: cu restaurantele astea. Macar daca as putea sa vin sa le iau pe toate la picior...:-<dar din canada cam greu sa fac atita drumuri...Nu pot sa atasez pozele ca sunt prea mari, o sa ma "zbat" sa le micsorez si o sa le pun pe forum...... ooooffffff.....tehnologia asta !!! asa e cind ai un computer engineer in casa si il pui pe el sa-ti faca toate chestile astea....#-o
http://%5BURL=http://i127.photobucket.com/albums/p126/cacamuta/26139631O673186637.jpg%5D%5BIMG%5Dhttp://i127.photobucket.com/albums/p126/cacamuta/th_26139631O673186637.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D

DanaS
15.11.2006, 07:18:45
am reusit sa le fac mai mici.....sa-mi spuneti si mie ce parere aveti....:-\:-SS

DanaS
30.11.2006, 08:16:04
Chiar nu stie nimeni nimik nimik de Vogue ????=((:((
macar o poza ceva......:-?

sonya1ro
11.12.2006, 00:54:07
Chiar nu stie nimeni nimik nimik de Vogue ????=((:((
macar o poza ceva......:-?

Ciao Dana!
Eu am avut nunta la Vogue in Iunie 2006 si a fost extraordinar.
Am stat muuult pana sa aleg, mai ales fiind nunta mea, am avut pretentii peste pretentii, ca totul sa fie perfect...asa a si fost.
Toata stima si lauda celor de acolo, ospatarii au fost peste tot, si-au facut treaba f bine.
Iti recomand sa vorbesti cu Dna Elisabeta daca alegi restaurantul, este manager si totodata o doamna extraordinara.
Am avut cam 70 invitati, au incaput f bine, locul cica ar suporta mai multi, dar aceste detalii le vorbesti cu Dna Elisabeta.
Noi am decorat cu alb-crem si auriu, a aratat superb. Cu o saptamana inainte de nunta, am fost sa vizitez restaurantul si iti pot spune ca respectivii miri alesesera niste culori f nepotrivite, albastru si portocaliu....am fost putin dezamagita de aspect, dar cand am vazut cum arata cu crem si auriu, am crezut ca e alt restaurant.
Avem amintiri extraordinare de la nunta noastra, si ma repet: am numai cuvinte de lauda!!!! Nota 10

melika
14.12.2006, 02:44:27
salut
eu am fost cu diferite ocazii acolo,de revelion,de botez,...poate de vreo 5 ori.arcurile nu separa nimica,una se duce spre bucatarie ie toalete,si altul separa o masa care oricum nu e separata de tot,este doar un decor atat.are tavanul inalt,si nu esti ingrijorat pt.invitatii tai mai inalti.;;) mancarea e foarte buna,servire ok.si preturile si mai ok.

DanaS
17.12.2006, 10:05:44
Sonya si Melika,

va multumesc din suflet pt info, m-am cam sperita cind am vazut ca nimeni n-a facut la vogue...:-SS. M-am mai linistit putin dupa ce am citit mesajele voastre si mai am putin si vin in romania si o sa ma duc sa-l vad cu ochii mei sa ma conving :">.

^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

sonya1ro
23.12.2006, 19:16:32
Sonya si Melika,

va multumesc din suflet pt info, m-am cam sperita cind am vazut ca nimeni n-a facut la vogue...:-SS. M-am mai linistit putin dupa ce am citit mesajele voastre si mai am putin si vin in romania si o sa ma duc sa-l vad cu ochii mei sa ma conving :">.

^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

Va urez inca de pe acum casa de piatra si toate cele bune!
Cum am mai spus despre Vogue, depinde de cum vrei sa aranjezi inauntru (ca si culori), mie personal mi-a placut f mult restaurantul, si tine cont ca si eu am fost tot in situatia ta, de a nu fi in Romania....mama a facut poze, mi-a trimis, am cautat pe net luni de zile date si info despre tot ce s-a putut! In final, totul a iesit superb!!!
Success si sa auzim de bine! Sarbatori Fericite!

melika
25.12.2006, 03:31:48
am vazut ca au si site,www.voguerestaurant.ro (http://rd.trafic.ro/?u=www.voguerestaurant.ro).

DanaS
26.12.2006, 09:17:44
Sonya, mersi mult de urari si tiw iti doresc o casnicie frumoasa si plina de bucurii si prichindei:D...
Melika, sarut mina pt website, am mai incercat sa intru pe ea dar nu ma lasau:-w, am reusit de data asta.
Daca aveti cumva poze , poate imi puneti si mie sa vad [-o<[-o<[-o<

Va pupic si ^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

florinam
04.06.2007, 23:03:58
Viitoarea mea nasa a avut nunta anul trecut in octombrie la Voque. Restaurantul este ok, mancarea asa si asa, insa au mese dreptunghiulare (am vazut intr-un alt topic, Dana, ca tu vrei mese rotunde). Incap cam 130 persoane chinuit. Servirea este ok (nici foarte buna, nici foarte proasta), tortul nu l-au luat de la ei.
Arcadele nu separa invitatii (o singura masa era mai retrasa), insa absolut toata lumea avea vedere la prezidiu si la ringul de dans.
Nunta a iesit foarte bine, insa asta datorita invitatilor si mai ales DJ-ului, care a creat o atmosfera de distractie super.
Parerea mea este ca cea mai importanta la o nunta este atmosfera.

CASA de PIATRA de pe acum!

pitzupetro
08.06.2007, 08:29:24
Poate va ajuta pozele mele.
fratele meu a facut anul trecut in oct nunta si a fost cea mai frumoasa nunta. Restaurantul a afost super, sfat: decorati in portocaliu.!
Va pup!

pitzupetro
08.06.2007, 08:32:36
Mai trebuie spus ca a vut 100 invitati, a fost bine, probabil daca erau mai multi nu ar mai fi fost foarte mult loc pentru dans.
Ei au avut si tortul cu portocaliu, tot....alb cu portocaliu, culoarea care se potriveste f bine cu localul, asa au zis si cei de la restaurant.
Tortul a fost luat din alta parte ca si bauturile.
Daca aveti intrebari, va stau la dispozitie.....:*

thea
20.09.2007, 20:56:56
Mai trebuie spus ca a vut 100 invitati, a fost bine, probabil daca erau mai multi nu ar mai fi fost foarte mult loc pentru dans.
Ei au avut si tortul cu portocaliu, tot....alb cu portocaliu, culoarea care se potriveste f bine cu localul, asa au zis si cei de la restaurant.
Tortul a fost luat din alta parte ca si bauturile.
Daca aveti intrebari, va stau la dispozitie.....:*

Buna, vreau sa stiu si eu unde este acest restaurant. Merci mult.

crisanti
24.09.2007, 09:08:16
Buna

restaurantul e pe langa magazinul eva - dar acum o luna erau gratii la usa, nu raspundea nimeni la telefon si pe nu stiu ce site ziceau ca e in renovare

Cristina

thea
24.09.2007, 10:10:31
Buna

restaurantul e pe langa magazinul eva - dar acum o luna erau gratii la usa, nu raspundea nimeni la telefon si pe nu stiu ce site ziceau ca e in renovare

Cristina

Merci mult.

lavlav
24.09.2007, 16:43:48
mie mi se pare cam mic si inghesuit restaurantul, nush ce sa zic, sincer /:)

lavlav
24.09.2007, 16:45:30
daca mai aveti vesti, va rog nu ezitati sa le postati, poate il renoveaza si e mai mare :))