PDA

Versiunea completa : Club Elite - Baneasa

adrianavelicu
13.07.2006, 10:08:53
Buna tuturor,

Ce parere aveti despre acest restaurant? A fost cineva/ a avut cineva/ nunta acolo? Cum este mancarea, servirea ?
Eu o sa ma duc azi sa-l vad cum arata si pot sa va spun impresii dupa...
Va pup si astept parerile voastre! :*

Piticutz
13.07.2006, 14:05:48
Colega mea de servici si-a botezat acolo finutza si am vazut poze de la botez. Arata ff bine si a avut numai cuvinte de lauda ...incepand de la locatie si terminand cu mancarea care a fost delicioasa. Si eu m-am gandit sa fac tot acolo. Sa imi spui si mie cat e meniul si ce contine. Pupici

Piticutz
07.08.2006, 08:29:30
A mai fost cineva la Elitte? Ce imi puteti spune? Eu ma duc astazi si chiar eram curioasa.

Tranquillity
10.08.2006, 09:03:45
Am fost si eu sa ma interesez de Club Elite, dar am apucat sa il vad numai pe dinafara. Nu stiu din ce motiv, dar chiar nu se putea intra inauntru, desi era luni dupamasa. Din exterior nu mi-a facut deloc o impresie buna, aspectul cladirii nu mi s-a parut ok, iar amplasamentul...inca 100 m si intri pe aeroport...Privelistea dintr-un anumit unghi sunt avioanele ateriazate si pista...Pe mine m-ar fi interesat posibilitatea de a organiza nunta pe o terasa si de aceea aspectul exterior si amplasamentul au fost principalele mele obiective...

alecsa
10.08.2006, 09:53:53
in legatura cu clubul elite... am fost la o nunta acolo acum cativa ani, la un var. nu mi-a placut servirea, nici mancarea, nici muzica. asta nu din cauza mirilor, ci din cauza celor de la restaurant

alecsa
10.08.2006, 10:09:34
personalul f moscait, neinteresat, desi s-au pompat multi bani si mai aveau mirii si relatii la restaurant. dezastru pe scurt! nu vreau sa va descurajez, dar atentie mare, mai ales la bautura! tb neaparat sa aveti pe cineva de incredere care sa fie cu ochii pe bautura!

Piticutz
11.08.2006, 07:04:26
Sa va spun de fapt cum sta treaba. Clubul Elite este un club in general exclusivist. Eu am fost acolo recomandata de cineva si s-au purtat f bine. Daca vii din partea cuiva am inteles ca e f bine. Am zis si mai sus. Colega mea si-a botezat finutza acolo si sa spunem ca parintii ei sunt persoane publice. Eu am fost acolo la inceputul saptamanii mi-au zis ca meniul este 50 de euro (cu cafea inclusa). Bautura o pot aduce eu si probabil din cate am inteles pentru ca eram "recomandata" imi aranjau si sala pe gratis sau la un pret modic. Nu o sa fac acolo desi am vazut poze cu sala aranjata si arata ff bine. Mie imi place ca are mocheta pe jos si nu risti la dans aluneci/.

andreutzza
06.09.2006, 00:28:41
salutare! Eu am fixat nunta la restaurantul Elite din baneasa anul viitor pe 15 septembrie apropo sa schimb la date chestia asta lol eu am fost la nenumarate nunti acolo..... tin sa contrazic postul de mai sus cu exclusivistul una la mana si cu personalul -scumpa personalul este serviabil si in picioarele tale atata timp cat stie ca are un beneficiu dupa! toti prietenii mei au avut nunta la Elite si am fost la nenumarate nunti chiar si la Sofitel si servirea nu a fost ca la Elite ! sunt cate 2 chelneri la fiecare masa care iti stau la dispozitie toata noaptea pur si simplu nu se misca de langa tine decat daca iti curata masa sau le ceri sa iti aduca bautura sau ceva ! arajamentul este superb ( eu ma refer la salonul de la etaj) iar mancarea...... totul un deliciu si un aspect foarte estetic la asezarea in farfurie. Si sa stiti ca eu mi-am negociat pretul la meniu si l-am negociat cu patronul direct fara sa fiu adusa acolo de cineva sau sa se fi pus vreo vb buna pentru mine. Bafta!!!

alecsa
06.09.2006, 00:36:40
salutare! Eu am fixat nunta la restaurantul Elite din baneasa anul viitor pe 15 septembrie apropo sa schimb la date chestia asta lol eu am fost la nenumarate nunti acolo..... tin sa contrazic postul de mai sus cu exclusivistul una la mana si cu personalul -scumpa personalul este serviabil si in picioarele tale atata timp cat stie ca are un beneficiu dupa! toti prietenii mei au avut nunta la Elite si am fost la nenumarate nunti chiar si la Sofitel si servirea nu a fost ca la Elite ! sunt cate 2 chelneri la fiecare masa care iti stau la dispozitie toata noaptea pur si simplu nu se misca de langa tine decat daca iti curata masa sau le ceri sa iti aduca bautura sau ceva ! arajamentul este superb ( eu ma refer la salonul de la etaj) iar mancarea...... totul un deliciu si un aspect foarte estetic la asezarea in farfurie. Si sa stiti ca eu mi-am negociat pretul la meniu si l-am negociat cu patronul direct fara sa fiu adusa acolo de cineva sau sa se fi pus vreo vb buna pentru mine. Bafta!!!

mda, poate s-o fi schimbat intre timp, ca mie nu mi-a placut deloc acolo, erau chelneri draguti, serviabili, unii mai acriti si silosi, iar la bautura s-a furat ca-n codru, iar unele feluri de mancare nu prea erau cum se vb inainte. muzica cu probleme, si din cauza lor, de la sunet... hmmm...nu a fost cine stie ce!

andreutzza
06.09.2006, 21:08:45
imi pare rau sa aud ... cum am zis eu nicaieri nu am vazut ce am vazut la Elite si cred ca pana acum am fost la cam 8 nunti acolo ..si pana la a mea mai am vreo 3 dintre care 2 sunt tot acolo lol

Piticutz
08.09.2006, 07:07:26
Hei..felicitari ai scapat de un stres. Sunt curioasa. In ce fel ti-ai negociat meniul? Si cat este pana la urma?

nikol
08.09.2006, 09:01:33

flicitari andreutzza! ma bucur ca ai rezolvat cu restaurantul pentru ca este o problema cu asta.spor la pregatiri in continuare!

andreutzza
13.09.2006, 22:23:20
Hei..felicitari ai scapat de un stres. Sunt curioasa. In ce fel ti-ai negociat meniul? Si cat este pana la urma?
Salut:) pei mi-am negociat meniul in felul urmator : ne-am asezat frumos la masa cu patronul care a inceput sa ne prezinte la o cafeluta in ce consta( stiam f bine lol dar l-am lasat in pace) dupa care ne-a zis 50 de euro si nu discutam. Am zis si noi multumesc dar e prea mult la revedere! lol Faza este ca el a vazut ca noi avem banii de avans la noi si ne-a intrebat daca avem banii de avans(500 de euro am dat avansul) si i-am rapsuns ca da si atunci a acceptat sa stam de vorba ...i-am zis ca 45 pot oferi ( al meu ma lasa pe mine la faze deastea de negocieri ca sunt mai tzapana lol) patronul a zis ca nu se poate si ca 46 dar fara huse incluse sampania si piscoturile de la intrare si taxa de personal.I-am explicat frumos ca personalul il cinstesc eu la sfarsit si pot da 46 de euro dar sa fie totul inclus! Intr-un final in timp ce al meu imi dadea picioare pe sub masa lol pe patron l-a bufnit rasul si a zis ok! haideti sa semnam contractul:-p

andreutzza
13.09.2006, 22:24:55
flicitari andreutzza! ma bucur ca ai rezolvat cu restaurantul pentru ca este o problema cu asta.spor la pregatiri in continuare!
Mercic! si tie la fel:)

cristina_21oct
29.09.2006, 11:26:44
Salut tuturor!
Am fost in luna mai la o nunta la Club Elite. Mie personal mi-a placut. Am discutat cu mirii care mi-au spus ca au avut inclus in meniu si aranjarea salii si tortul. Bautura a fost adusa de ei. Personalul localului s-a purtat foarte bine. Sala a fost amenajata foarte frumos. La sfarsitul nuntii, au primit inapoi toata bautura care nu s-a consumat.Ei au fost foarte incantati. :)

alexandraS
13.10.2006, 12:44:56
Si eu am fost la Elite din Baneasa si chiar mi-a placut. Iar patronii mi s-au parut simpatici si amabili, chiar mi-au dat anumite sfaturi despre organizarea nuntii (chiar daca nu vom alege locatia lor). Mi-au mai spus ca aranjamentele salii se vor realiza la cererea noastra si vor fi incluse in pretul meniului, care, de altfel nu mi s-a parut foarte scump. Cred ca vom face nunta acolo pana la urma, cu toate ca am gasit loc liber tocmai in octombrie :( , asta e...

c02111983
31.10.2006, 11:09:56
eu am fost anul acesta la o nunta si mi-a placut mancarea a fost buna ,iar despre servire numai cuvinte de lauda.si intamplarea a facut sa fac si eu nunta tot acolo .deoinde despre care sala vorbiti cea de jos sau cea de sus. am fost si la sala de sus si mi0a spu ca meniul pt la anu este de 52 de euro fara bautura si m-i s-a parut de stul de scump ,iar jos este de 1.100.00 fara bautura
si mancare la fel si sus si jos doar ca sus este putin mai mare si mai dragut

c02111983
31.10.2006, 11:11:43
cand ai facut rezervarea?
eu am fost acum o saptamana si avea liber pe 14 iulie, dar am inteles ca data aia era rezervata pt cineva care nu a mai veni "noroc".

andreutzza
14.11.2006, 05:12:26
Eu am nunta la sala de sus:) fortati un pik nota cu patronul fiti batzoase un pik si o sa vedeti ca o sa negocieze la mine asha s-a intamplat:) bafta pupici:)

Morrighan
18.11.2006, 19:59:29
Ai taxa de buson si/sau aranjatul salii incluse in acesti 46 euro?
Am fost si eu la ei si tot 50, fara taxa de buson si fara aranjat, care sunt incluse in pret.

andreutzza
23.11.2006, 02:56:16
Eu platesc separat taxa de buson pentru ca am zis ca intai sa-mi iasa torul perfect si apoi ii cinstim noi pe chelneri oricum patronul nu are profit din taxa de buson ptr ca aia e bagata special ptr seful de sala si chelneri iar aranjatul salii ....o aranjez eu am sa apelez la o firma ptr ca vreau sa o aranjez mai special deja shtiu cum fac ei aranjamentul in sala ptr ca am fost la multe nunti acolo

pupici si scuze ca nu am raspuns mai devreme:)

Morrighan
04.12.2006, 09:00:14
Mersi de raspuns, andreutzza.
M-am hotarat si eu pentru Elite Club, dupa ce am vazut nenumarate. Am avut noroc sa mai ajung pe acolo si am vazut sala aranjata, arata SUPER :love:
Eu am vrut nunta duminica, si inca se mai gasesc restaurante pentru duminica, asa ca nu am fost limitata de zi. In plus, mai auzisem numai de bine despre Elite de la o mireasa care a facut nunta acolo in toamna aceasta.
Ce sa zic, daca sunteti indecise, dati o fuga pana acolo si vorbiti un pic cu administratorul localului.

andreutzza
28.12.2006, 20:13:44
Felicitari o sa ai o nunta de vis sunt sigura:) pupici

alexmireasa
22.05.2007, 10:00:09
Si eu am nunta in octombrie tot la Club Elite in Baneasa...dc a avut cineva nunta anul acesta poate ma ajuta si pe mine cu niste informatii....merci:*

c02111983
22.05.2007, 10:22:04
cred ca sunt prima miresica, care va avea nunta la club elite(salonul de jos)

cezara25
01.06.2007, 08:45:21
fetelor, ajutati-ma si pe mine cu un pret exact al meniului, bauturilor, tortului, fructelor, aranjamentelor florale! Va rog din suflet! o sa va dau eu amanunte depsre aranjamente si mancare pentru ca nasa mea are nunta acolo inaintea voastra!

Va pup

alexmireasa
01.06.2007, 08:50:57
Noi am facut un calcul preliminar aseara si ne-a iesit cam asa:
Meniul - 50 Euro - aprox 1.600.000
Bauturile - 25.000.000
Tort - 10.000.000
Sampanie, poscoturi - 3.000.000
Fructe, diverse rontaieli - 4.000.000
Aranjamente - habar nu avem!!!!

Cam asta ne-a iesit noua!!!!=))

alexmireasa
12.07.2007, 11:14:09
Hello!!!
Nu a mai facut nimeni nunta la Elite intre timp?????????
Ceva detalii si pentru noi????
Pupici!!!!^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

alexmireasa
18.07.2007, 09:27:04
Nimeni, nimeni??????????

c02111983
20.07.2007, 11:05:54
mai multe poze maine.despre servire am cuvinte numai de lauda super draguti ospatarii au stat numai in picioare aveam paharul plin tot timpul mancare buna, a fost super.dar a fost sala de jos

alexmireasa
20.07.2007, 15:25:35
mai multe poze maine.despre servire am cuvinte numai de lauda super draguti ospatarii au stat numai in picioare aveam paharul plin tot timpul mancare buna, a fost super.dar a fost sala de jos
Aha!! Eu am sus, dar detaliile cred ca sunt acelasi: firma de decoratii, chestii de genul!!! ASTEPT CU NERABDARE!!!!^:)^ ^:)^ ^:)^

c02111983
20.07.2007, 15:54:50
poi la mine husele si fetele de masa au fost incluse in meniu iar pt baloane si perdele de lumini am colaborat cu un baiat nicu si cred ca am iesit ieftin

alexmireasa
23.07.2007, 09:56:04
Aha...si la mine e la fel: husele sunt incluse in meniu si restul.....Abia astept poze!!!!!:* <:-P

Sylvester
15.08.2007, 14:41:53
Hai ca iti scriu aici.
Nunta a fost in sala de sus. Poze .... trebuie sa-mi recuperez camera ca am dat-o la cineva cu poze cu tot. Aveam niste filmulete ... le caut in seara asta si daca gasesc ceva iti aduc maine. Dar nu-ti face griji! Este super. Servirea impecabila, personalul foarte amabil, mancarea a fost foarte buna, sala e spatioasa, ringul de dans e incapator.... E foarte bine!

alexmireasa
15.08.2007, 14:43:34
Hai ca iti scriu aici.
Nunta a fost in sala de sus. Poze .... trebuie sa-mi recuperez camera ca am dat-o la cineva cu poze cu tot. Aveam niste filmulete ... le caut in seara asta si daca gasesc ceva iti aduc maine. Dar nu-ti face griji! Este super. Servirea impecabila, personalul foarte amabil, mancarea a fost foarte buna, sala e spatioasa, ringul de dans e incapator.... E foarte bine!
Merci mult de informatii si ti-as ramane recunoscatoare pentru filmulete!!!!!>:D< >:D<

Sylvester
15.08.2007, 14:44:33
Merci mult de informatii si ti-as ramane recunoscatoare pentru filmulete!!!!!>:D< >:D<

Le caut in seara asta .... >:D<

alexmireasa
15.08.2007, 14:45:27
Le caut in seara asta .... >:D<
PUP<PUP<PUP:* :* :* :* :*

alexmireasa
27.09.2007, 08:23:59
>:D< >:D< >:D< Va tasez niste pozici de la sala de sus!

gabitza_sta
27.09.2007, 09:18:18
e o alegere buna pentru nunta...si noi am vrut sa facem acolo. un coleg de birou a fost la o nunta acolo si mi-a zis ca a fost totul suuuper. pana la urma am ajuns in alta parte si am stabilit acolo, dar am auzit foarte multe lucruri dragute despre acest loc.
si pozele sunt super...chiar arata foarte bine. :)
G.

Ioana2727
28.10.2007, 17:49:50
Buna miresicilor,
Am si eu nevoie de sfatul vostru...am fost astazi sa inchei contractul la restaurant Club Elite din Baneasa pt 13 septembrie anul viitor si vroiam sa stiu daca a fost cineva la nunta acolo (in sala de la parter) sa-mi spuna si mie cum e servirea, mancarea si toate cele. Am vazut discutiile de pe forum dar am vazut ca se vorbeste mai mult de sala de la etaj...noi pe aceea nu am vazut-o, vom face nunta la cea de la parter.
Mersi mult si astept raspunsul vostru

c02111983
29.10.2007, 09:12:55
Buna miresicilor,
Am si eu nevoie de sfatul vostru...am fost astazi sa inchei contractul la restaurant Club Elite din Baneasa pt 13 septembrie anul viitor si vroiam sa stiu daca a fost cineva la nunta acolo (in sala de la parter) sa-mi spuna si mie cum e servirea, mancarea si toate cele. Am vazut discutiile de pe forum dar am vazut ca se vorbeste mai mult de sala de la etaj...noi pe aceea nu am vazut-o, vom face nunta la cea de la parter.

eu am facut nunta in sala de jos si a fost super servirea de nota 20 patronii sunt niste oameni deosebiti si deschisi la orice mancare buna,ospatarii draguti cu zambeul pe buze si tot timpul atenti d-na mihaela este f draguta si o sa iti dea f multe detalii.

Ioana2727
29.10.2007, 12:23:29
Mersi mult.
Deci a fost totul ok, lumea s-a distrat, ma bucur pentru voi. Sper sa iasa bine si la noi. CASA DE PIATRA avand in vedere ca sunteti casatoriti de o luna si un pic, sa fiti fericiti si tot ce va doriti.

c02111983
29.10.2007, 12:29:53
Mersi mult.
Deci a fost totul ok, lumea s-a distrat, ma bucur pentru voi. Sper sa iasa bine si la noi. CASA DE PIATRA avand in vedere ca sunteti casatoriti de o luna si un pic, sa fiti fericiti si tot ce va doriti.

merci mult sa stii ca lumea sa distrat si am primit numai cuvinte de lauda si au trecut 3 luni de la nunta

alexandraS
29.10.2007, 14:06:54
Buna miresicilor,

Buna Ioana,
Eu am avut nunta la Elite la parter si pot sa-ti spun ca totul a fost super. D-na Mihaela si sotul ei te vor ajuta, iti vor spune ce sa faci ca totul sa iasa bine, mancarea a fost exceptionala, la toata lumea le-a placut. O sa vezi ca o sa fie bine, nu ai de ce sa-ti faci griji. O sa revin si cu cateva poze cu sala aranjata. Te pup si spor la pregatiri! :*

Ioana2727
31.10.2007, 10:53:49
Casa de piatra si sa fiti fericiti.
Mersi mult pentru informatii. Acum ca am terminat cu restaurantul o sa ne apucam de restul pregatirilor...sper sa fie totul ok si mai ales sa gasesc o rochie care sa-mi vina bine...

bimbishor
07.11.2007, 15:08:11
Buna fetelor,
Sa inteleg ca inca mai sunt sambete libere pt 2008 la Club Elite? dati-mi si mie va rog un pm cu nr de tel al dnei mihaela ca am ajuns la disperare in cautarea unui rest. pozele de la elite arata f f f bine si sunt curioasa cate persoane intra in fiecare salon. noi vom avea in jur de 100-120 invitati. si inca o intrebare: daca au loc in acelasi timp doua nunti in salonul de sus si de jos nu e deranjant? se aude muzica de la unii la altii? sau sunt sanse sa s rataceasca invitatii pe acolo si sa nimereasca la cealalta nunta?

pupici!

c02111983
07.11.2007, 15:26:36
Buna fetelor,
Sa inteleg ca inca mai sunt sambete libere pt 2008 la Club Elite? dati-mi si mie va rog un pm cu nr de tel al dnei mihaela ca am ajuns la disperare in cautarea unui rest. pozele de la elite arata f f f bine si sunt curioasa cate persoane intra in fiecare salon. noi vom avea in jur de 100-120 invitati. si inca o intrebare: daca au loc in acelasi timp doua nunti in salonul de sus si de jos nu e deranjant? se aude muzica de la unii la altii? sau sunt sanse sa s rataceasca invitatii pe acolo si sa nimereasca la cealalta nunta?

pupici!

sala de jos nu are nici o treaba cu cea de sus sunt patroni diferiti,intrari diferite ,nu se aude absolut nimic de la o nunta la cealalta si intrarile sunt separate nu au cum sa se intalneasca cei de susu cu cei de jos decat daca ies pe terasa,si poze cu sala de jos nu sunt pe site.daca vrei sa vesi cate ceva din sala uita-te la mine in semnatura.
0744 702 961 valvoiu mihaela.eu in sala de jos am facut nunta si am fost foarte multumita si ti-o recomand

aminuta
18.11.2007, 18:56:56
Buna fetelor,

pupici!

buna,

ai mai gasit vreo sambata libera in 2008 la club elite?

bimbishor
18.11.2007, 21:29:40
Buna, Aminutza!
din pacate nu stiu pentru ca nu am apucat sa sun acolo. urma sa mergem sa vedem restaurantul cu ochii nostri, dar ne-am orientat spre altceva. ne-au convins parerile foarte bune despre ei si discutiile pe care le-am avut cu cei de acolo. e vorba de best chef-north gate din pipera. din cat stiu, ei mai au ceva sambete libere, dar la elite chiar nu am idee, imi pare rau.
oricum eu vreau sa va multumesc tuturor celor care m-ati ajutat cu nr doamnei de la elite. ati fost foarte prompte si dragute, asa ca ma inclin....^:)^
o viitoare miresica linstita acum.

c02111983
19.11.2007, 07:15:23
Buna Ioana,
Eu am avut nunta la Elite la parter si pot sa-ti spun ca totul a fost super. D-na Mihaela si sotul ei te vor ajuta, iti vor spune ce sa faci ca totul sa iasa bine, mancarea a fost exceptionala, la toata lumea le-a placut. O sa vezi ca o sa fie bine, nu ai de ce sa-ti faci griji. O sa revin si cu cateva poze cu sala aranjata. Te pup si spor la pregatiri! :*

alexandra nu ne pui si noua poze de la nunta?

alexandraS
19.11.2007, 08:24:06
alexandra nu ne pui si noua poze de la nunta?

Vi le-as pune cu mare drag, dar sunt prea mari si nu pot sa le atasez... :( Aveti voi vreo idee cum as putea sa le fac mai mici?

c02111983
19.11.2007, 09:23:21
Vi le-as pune cu mare drag, dar sunt prea mari si nu pot sa le atasez... :( Aveti voi vreo idee cum as putea sa le fac mai mici?

poi poti sa le micsorezi dand click dreapta pe poza si ii dai resize picture sau le pui in album,daca nu ai programul de micsoratil poti downolada de pe net free

aminuta
19.11.2007, 16:50:41
Buna, Aminutza!
din pacate nu stiu pentru ca nu am apucat sa sun acolo. urma sa mergem sa vedem restaurantul cu ochii nostri, dar ne-am orientat spre altceva. ne-au convins parerile foarte bune despre ei si discutiile pe care le-am avut cu cei de acolo. e vorba de best chef-north gate din pipera. din cat stiu, ei mai au ceva sambete libere, dar la elite chiar nu am idee, imi pare rau.
oricum eu vreau sa va multumesc tuturor celor care m-ati ajutat cu nr doamnei de la elite. ati fost foarte prompte si dragute, asa ca ma inclin....^:)^
o viitoare miresica linstita acum.

buna,
si eu tot la north gate am setat dar m-am cam speriat pt ca nu stiu daca o sa mai fie loc de dans acolo in conditiile in care am 120-130 de invitati si vroiam sa mai vad alte locuri.

merci oricum si tinem legatura pe topicul de North Gate ;-)

alexandraS
20.11.2007, 08:25:19
poi poti sa le micsorezi dand click dreapta pe poza si ii dai resize picture sau le pui in album,daca nu ai programul de micsoratil poti downolada de pe net free

Din pacate nu am reusit sa le micsorez, o sa incerc sa le pun pe un site... :)

alexandraS
24.11.2007, 20:18:54
Poze de la nunta mea :)

alexandraS
24.11.2007, 20:22:36
alte poze...

alexandraS
24.11.2007, 20:55:29
iar poze, de la biserica...

alexandraS
24.11.2007, 20:59:50
sedinta foto... :)

alexandraS
24.11.2007, 21:02:40
si poze de la restaurantul club elite :)

alexandraS
24.11.2007, 21:07:46
alte poze de la restaurant...

alexandraS
24.11.2007, 21:12:13
tot poze de la restaurant si ultimele... :)
sper sa va placa... va pup! :*

c02111983
25.11.2007, 19:29:16
tot poze de la restaurant si ultimele... :)
sper sa va placa... va pup! :*

ai fost o mireasa frumoasa

f frumos aceleasi culori le-am avut si noi?
imi poti spune daca ai colaborat la aranjamentul baloanelor cu baiatul cu care lucreaza d-na mihaela parca nicu il cheama?

alexandraS
26.11.2007, 08:39:32
ai fost o mireasa frumoasa

f frumos aceleasi culori le-am avut si noi?
imi poti spune daca ai colaborat la aranjamentul baloanelor cu baiatul cu care lucreaza d-na mihaela parca nicu il cheama?

Mersi mult.
nu , nu am colaborat cu Nicu pt ca avea alta lucrare in sambata respectiva, undeva in afara Bucurestiului si lasa pe altcineva in locul lui care, din pacate nu stia sa faca inimioarele acelea legate la mijloc si am renuntat la el. Am gasit pe altcineva care ne-a intrecut asteptarile in aranjamente cu baloane, ne-au placut mult de tot.

c02111983
26.11.2007, 10:13:41
Mersi mult.
nu , nu am colaborat cu Nicu pt ca avea alta lucrare in sambata respectiva, undeva in afara Bucurestiului si lasa pe altcineva in locul lui care, din pacate nu stia sa faca inimioarele acelea legate la mijloc si am renuntat la el. Am gasit pe altcineva care ne-a intrecut asteptarile in aranjamente cu baloane, ne-au placut mult de tot.

si eu trebuia sa am 2inimioare umpulte legate de o verigheta,le-am platit dar nu le-am avut pt ca nicu ori a uitat ori nu pot sa imi dau seama ce sa intamplat ,dar nu le-am avut si eu nu mi-am dat seama decat dimineata cand am ajuns acasa,dar asta e a fost frumos si fara ,dar bine ca nu am observat atunci pt. ca imi strica toata seara

alexandraS
26.11.2007, 12:44:24
si eu trebuia sa am 2inimioare umpulte legate de o verigheta,le-am platit dar nu le-am avut pt ca nicu ori a uitat ori nu pot sa imi dau seama ce sa intamplat ,dar nu le-am avut si eu nu mi-am dat seama decat dimineata cand am ajuns acasa,dar asta e a fost frumos si fara ,dar bine ca nu am observat atunci pt. ca imi strica toata seara

inseamna ca am avut inspiratie de nu l-am ales... :) oricum, important e ca totul a iesit bine ;)

mirelasabau
04.12.2007, 14:24:10
cat este meniul aici pt 2008???

c02111983
04.12.2007, 14:46:34
cat este meniul aici pt 2008???

depinde si ce sala vrei cea de sus anul acesta a fost undeva intre 50-55 euro ,iar sala de jos a fost 110ron pentru anul viitor nu stiu dar daca te intereseaza iti pot da numarul de telefon al donului care se ocupa de sala de jos

mirelasabau
06.12.2007, 07:46:51
depinde si ce sala vrei cea de sus anul acesta a fost undeva intre 50-55 euro ,iar sala de jos a fost 110ron pentru anul viitor nu stiu dar daca te intereseaza iti pot da numarul de telefon al donului care se ocupa de sala de jos

merci , astept numarul de tel.

mirelasabau
06.12.2007, 13:30:43

multumesc pentru numar, imediat dupa sarbatori ii voi contacta.

cred ca voi ramane cu ei ca locatie.

c02111983
06.12.2007, 13:44:04
multumesc pentru numar, imediat dupa sarbatori ii voi contacta.

cred ca voi ramane cu ei ca locatie.

eu cred ca este prea tarziu dupa sarbatori,majoritatea locatiilor sunt deja ocupate pt anul viitor,programarile se fac cam in lunile de vara.eu zic mai bine sa te interesezi din timp.

mirelasabau
06.12.2007, 15:31:27
poate o sa am noroc, nu are cine sa se ocupe pt mine si nici nu am incredere.

crixtina23
10.12.2007, 23:28:47
Sunt o viitoare miresica si as dori si eu mai multe informatii de la cele care au facut nunta deja.Nu m-am hotarat inca in privinta restaurantului,dar as vrea sa fac undeva prin sept. 2008,credeti ca mai e posibil sa gasesc ceva liber la club elite?
Am vazut ca toata lumea vb de bine acest restaurant.:(

c02111983
11.12.2007, 07:29:29
Sunt o viitoare miresica si as dori si eu mai multe informatii de la cele care au facut nunta deja.Nu m-am hotarat inca in privinta restaurantului,dar as vrea sa fac undeva prin sept. 2008,credeti ca mai e posibil sa gasesc ceva liber la club elite?
Am vazut ca toata lumea vb de bine acest restaurant.:(

eu cred ca este cam tarziu sa mai gasesti locuri libere ,dar trebuie sa incerci sau sa dai un telefon poate ai noroc,eu anul trecut am arvunit localul in luna septembrie si era singura sambata libera

crixtina23
11.12.2007, 21:54:46
eu cred ca este cam tarziu sa mai gasesti locuri libere ,dar trebuie sa incerci sau sa dai un telefon poate ai noroc,eu anul trecut am arvunit localul in luna septembrie si era singura sambata libera

Multumesc frumos pt raspuns,dar sper totusi sa mai am noroc sa gasesc o sambata libera.
Ce alte restaurante pt 100 -150 de pers imi mai recomandati?Poate reusesc sa gasesc si eu ceva care sa imi placa,caci am auzit de multe restaurante(de exemplu are idee cineva de mc monis sau de cel din herastrau?).

alexandraS
12.12.2007, 08:04:43
Multumesc frumos pt raspuns,dar sper totusi sa mai am noroc sa gasesc o sambata libera.
Ce alte restaurante pt 100 -150 de pers imi mai recomandati?Poate reusesc sa gasesc si eu ceva care sa imi placa,caci am auzit de multe restaurante(de exemplu are idee cineva de mc monis sau de cel din herastrau?).

Mc Monis-ul nu ti l-as recomanda chiar deloc. Am fost noi acolo anul trecut sa intrebam pt nunta noastra, ne-au trecut pe o lista cu toate datele si au zis ca o sa ne contacteze sa ne comunice mai multe detalii pt nunta. Si nu ne-au sunat nici pana azi, iar noi am facut si nunta .... In concluzie sunt neseriosi si isi aleg clientela dupa bunul lor plac. Daca nu te vad imbracat la 4 ace nici nu se uita la tine, de parca noi, cei din clasa medie nu meritam sa fim tratati la fel ca cei bogati. Urat din partea lor... :(

Brone
12.12.2007, 14:08:01

http://www.miresici.ro/showthread.php?t=8233

crixtina23
13.12.2007, 19:43:59
Mc Monis-ul nu ti l-as recomanda chiar deloc. Am fost noi acolo anul trecut sa intrebam pt nunta noastra, ne-au trecut pe o lista cu toate datele si au zis ca o sa ne contacteze sa ne comunice mai multe detalii pt nunta. Si nu ne-au sunat nici pana azi, iar noi am facut si nunta .... In concluzie sunt neseriosi si isi aleg clientela dupa bunul lor plac. Daca nu te vad imbracat la 4 ace nici nu se uita la tine, de parca noi, cei din clasa medie nu meritam sa fim tratati la fel ca cei bogati. Urat din partea lor... :(
Despre mc monis auzisem si eu cate ceva,sora mea a fost acolo si i-a placut f mult cum arata,dar eu le-am trimis lor e-mail in care le-am cerut mai multe informatii datorita faptului ca nu sunt momentan in tara si nu am cum sa ajung pana la ei,si mi-au trimis doar o lista cu cate sali au si ce capacitate are fiecare,de parca nu puteam sa aflu acest lucru de pe internet,de pe pagina lor.Cred ca am sa las balta toata treaba pana cand am sa merg acasa in febr,si in cazul in care nu am noroc sa gasesc ceva,voi face in 2009.Oricum multumesc frumos pt informatie.

crixtina23
13.12.2007, 19:46:02
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=8233
Mutumesc mult

crixtina23
25.12.2007, 14:39:31
Craciun fericit si un an nou cat mai bun,cu multe impliniri pt toate miresicile.Sa ne auzim cu bine in noul an.;-)