PDA

Versiunea completa : Concurs Rin Grand Hotel de Sfantul Valentin - Cum a fost?

andrutap
15.02.2009, 20:30:19
In primul rand vreau sa multumesc tuturor celor care au facut posibil acest concurs si ma ales celor ce au organizat evenimentul si au facut tot ce era posibil ca sa fie o seara de neuitat!
A fost o seara mununata si m-am simtit cu adevarat norocoasa sa am oportunitatea sa particip. Inca de la inceput cei de hotel ne-au facut o surpriza si ne-au ornat camera cu petale de trandafir, si evident nu au uitat de fructe si sampanie! Iar petrecerea “O dragoste ca-n filme” a fost minunata, mult mai mult decat ma asteptam! Seara a fost animata de Tibi Scobiola, Directia 5 si Andra care au facut un show de succes ce a tinut cuplurile pe ringul de dans. Abia am avut timp sa ne tragem rasuflarea si sa mancam un pic, mai ales ca totul era delicious. Special a fost si tortul de final in forma de inimioara ce se asorta cu decorul superb in…evident alb si rosu!
Aventurosi cum suntem, nu ne-am lasat si am participat din nou la concurs – “ Perechea serii”. Dar la proba de declaratii de dragoste cu 5 cuvinte impuse, declaratia nostra cu castraveciori a ratat la muchie podiumul.
Daca nu v-am convins inca, am atasat si niste poze. Noi ne-am simtit excelent si a fost minunat sa petrecem ultimul Sf Valentin la Hotel Grand Rin inainte de marele drum al casatoriei!;;)

Cu drag,
Andra

maryloo
16.02.2009, 07:32:01
wow, foarte frumos. Felicitari si multa iubire va doresc.
Succes la pregatirile de nunta.
Felicitari!!!

cris226
16.02.2009, 07:46:41
In primul rand vreau sa multumesc tuturor celor care au facut posibil acest concurs si ma ales celor ce au organizat evenimentul si au facut tot ce era posibil ca sa fie o seara de neuitat!
A fost o seara mununata si m-am simtit cu adevarat norocoasa sa am oportunitatea sa particip. Inca de la inceput cei de hotel ne-au facut o surpriza si ne-au ornat camera cu petale de trandafir, si evident nu au uitat de fructe si sampanie! Iar petrecerea “O dragoste ca-n filme” a fost minunata, mult mai mult decat ma asteptam! Seara a fost animata de Tibi Scobiola, Directia 5 si Andra care au facut un show de succes ce a tinut cuplurile pe ringul de dans. Abia am avut timp sa ne tragem rasuflarea si sa mancam un pic, mai ales ca totul era delicious. Special a fost si tortul de final in forma de inimioara ce se asorta cu decorul superb in…evident alb si rosu!
Aventurosi cum suntem, nu ne-am lasat si am participat din nou la concurs – “ Perechea serii”. Dar la proba de declaratii de dragoste cu 5 cuvinte impuse, declaratia nostra cu castraveciori a ratat la muchie podiumul.
Daca nu v-am convins inca, am atasat si niste poze. Noi ne-am simtit excelent si a fost minunat sa petrecem ultimul Sf Valentin la Hotel Grand Rin inainte de marele drum al casatoriei!;;)

Cu drag,
Andra
in primul rand felicitari pt castigarea concursului :* :* :* si intr-adevar dupa cum vad in poze a fost superb. :x :x bafta in continuare la tot ce va propuneti si sa va iubiti toata viata ca acum. :* :* :*

Iuliana07
16.02.2009, 14:12:28
Felicitari!!!!!!!!
Mult succes in continuare la organizarea nuntii!

Cu drag,
Andra

andra8787
16.02.2009, 14:16:59
Felicitari! Sa va iubiti toata viata ca acum! Intr-adevar..cei de la Rin stiu sa organizeze petreceri...noi am facut revelionul acolo si a fost foarte bine!

diva_ALIANE
24.02.2009, 11:21:53
:X ce dragut!mi-ar place sa se organizeze mereu astfel de concursuri!;))

ALEX21A
24.02.2009, 11:36:42
super.....ma bucur pt castigatoare!>:D<..........siiiiiiii..........felicitari celor de la rin grand hotel;-)

niela
24.02.2009, 13:58:57
felicitari si sa fiti la fel de fericiti toata viata.....am fost si eu de multe ori la rin si e super tare.mai ales ca si organizare si numai spun papica ce buna e.....o sa ramaneti cu o amintire frumoasa,mai ales de valentine

schumpi
28.02.2009, 18:01:46
andruta - felicitari
sunteti foarte frumosi amandoi si se vede cat de mult v-ati bucurat de moment
sa va iubiti la fel de mult in continuare

tzuntzunica
05.03.2009, 11:26:13
;)) Buna!
Imi pare rau ca de-abia acum reusesc sa postez si eu un mesaj in legatura cu aceasta frumoasa petrecere, dar am avut o perioada f aglomerata la serviciu si abia acum am ajuns sa mai arunc un ochi pe site-ul miresicilor.

Am fost si noi la petrecere la Rin Grand Hotel, iubitul meu mi-a facut o surpriza f frumoasa, de-abia cand am ajuns acolo am aflat despre ce e vb.:x
A fost cel mai frumos Sf Vlentin de pana acum si sper sa o tinem tot asa ;))
Am participat si noi la un concursul indragostitilor, avand rolul de Ileana Cosanzeana si Fat Frumos...hehe..au fost foarte haioase numele acordate de organizatori fiecarei perechi in parte si noi ne-am bucurat f mult ca noua ne-au picat astea 2. Am iesit pe locul 2, dar a fost minunat, ne-am simit ca niste mici vedete, pt ca toata lumea ne-a felicitat la sfarsit de parca am fi castigat locul 1 (cel putin asa ni s-a zis :"> , ca am fi meritat).
Am putea spune ca pentru noi a fost si o mica repetitie pt nunta... asa sa ne obisnuim sa fim in centrul atentiei, pt ca suntem cam timizi de felul nostru amandoi:-p . Cel mai bine ne-am simtit la proba de dans, unde am lasat timiditatea deoparte si ne-am dezlantuit \:D/ , fiecare melodie corespunzand unui alt stil de dans, asa ca ne-am gandit ca ar fi frumos sa facem si la nunta ceva asemanator, adica un colaj de dansuri pe mai multe melodii. Cel mai rau ne-a parut ca nu s-a filmat evenimentul, pt ca si concertele au fost frumoase si concursul pt cea mai tare pereche de indragostiti a fost tare haios si ne-ar fi placut sa avem o amintire de la primul concurs la care am participat impreuna:D ....in afara de cea pe care o pastram in suflet, bine inteles.
[-o<Daca stiti pe cineva care a facut fotografii sau a filmat ceva la petrecerea de la Rin din acea seara, ne-ar placea f mult sa luam legatura si sa vedem si noi ce-a iesit, mai ales ca ne-ar placea sa ne vedem dansand, ca sa stim ce si cum sa mai imbunatatim pana la nunta:-p <:-P

Va pup.... aaa... si o primavara frumoasa si insorita pt toata lumea cu mult spor la pregatirile de nunta:D