PDA

Versiunea completa : Recomandari restaurante otopeni si snagov

cris
01.02.2006, 23:00:00
Voi fi mireasa in vara si vreau sa-mi fac nunta la Snagov intr-un restaurant cu terasa pe malul lacului dar nu am gasit inca locatia eventual si intr-o vila de inchiriat cu deschidere la lac, ponton si curte amenajata.

dana
02.02.2006, 23:00:00
Buna Cris...

Incearca la vila 23 in snagov, e frt dragutz, acolo m-am uitat si eu pt nunta....dar inca nu m-am decis. Daca vrei , eu am facut niste poze, pot sa iti trimit. Da-mi adresa ta de mail si ti le trimit. Este asa cum iti doresti.....deschidere la lac, ponton si curte, si au si terasa....;)

Pupic.

dana
a, si mai este Muntenia, langa vila 23 dar acolo nu stiu cum e ca era in construcie cand am fost vara trecuta sau complexul astoria..nici acolo nu am fost dar tot asa pe lac sunt. :)

cris
Salut Dana,
Iti multumesc pentru sfat, sambata merg la Snagov sa vad restaurantele am sa trec si pe la Astoria pentru ca nu-mi amintesc daca restaurantul este frumos. Daca auzi ceva nou despre restaurantele recomandate de tine te rog sa ma anunti si pe mine, ma refer in special la servire si mancare.
Cand ai stabilit nunta, daca vrei ma pot interesa la restaurante sambata si pentru tine.
Adresa de email la care imi poti trimite pozele este: [email protected]
Bafta multa,
Cris.

cris
05.02.2006, 23:00:00
Buna Dana,
Am fost Sambata la Snagov si vestea proasta e ca nu se fac nunti anul acesta la Vila 23, aveau pt. 18 nunti rezervari cu avans si au returnat toti banii si nici la Rest. Vanatorul. Din toate restaurantelecudeschidere lalacul Snagov se fac nunti doar la Astoria si am inteles ca e ocupat pe toata perioada verii (Iunie, Iulie, August).
Multa bafta, http://www.miresimireasa.ro/fcIcons/icon14.gif
Cris.

dana
06.02.2006, 23:00:00
Cris..acuma am vazut ca mi-a raspuns si aici....M-a socat ca nu fac nunti acolo anul asta, caci anul trecut cand m-am dus eu sa ma uit...nu au spus nimic...Ciudat, cine stie ce s-o fii intamplat...Vrei sa iti mai trimit pozele de cum arata vara.....

Chiar imi pare rau ca si eu ma gandeam ca acolo ar fii dragut in cazul in care nu pot sa fac la tatal meu in gradina......

Incearca totusi pe celalat mal, nu e intrarea spre Snagov.......este cu 2 intrari mai departe din drumul acela bucurest-pitesti/ploiesti, nu mai stiu care e :)
Nu sunt deloc sigura cum se numeste, dar parca ii se spune El Capitano......am sa ma interesez maine :)

Pupici!! :)

anonymous
06.02.2006, 23:00:00
Buna Dana,

Iti multumesc pentru sfaturi si astept pozele ([email protected]). Am fost si la El Capitan este langa restaurantul Vanatorul, sunt tare nehotarata, visez la o nunta ca in filme, cred ca sunt prea pretentioasa ...... sau poate imi inchiriaza tatal tau curtea. Am inceput sa caut restaurante si in Bucuresti, (Complex Herastrau, Pescarus, Parco dei Principii) nu-mi plac, acum ma gandesc la Marriott, Intercontinental si Lido. Inca nu am stabilit data nunti, in luna August si in fct. de cum gasesc liber la restaurant. Tu cand faci "pasul"?

Pa![icon:g1/]

dana
07.02.2006, 23:00:00
Buna Cris....
iti trimit pozele in seara asta cand ajung acasa, doar ca sa vezi, daca zici ca nu se fac nunti la Vila 23 anul asta. Imi pare rau ca nu am facut poze si la El Capitan vara trecuta, ca macar vedeai cum arata si acolo vara. Mie mi s-a parut frt dragutz...poate acum arata mai uratzel ca e iarna. Incearca sa gasesti poze facute vara acolo sau poate au ei acolo, ca sa iti faci o idee. In bucuresti, eu nu prea cunosc nimic, dar stiu ca parca si Clubul Diplomatilor tot pe malul lacului este. Nu stiu exact care sunt preturile , dar cred ca te costa sa inchiriezi sala, cam 500 de euro daca imi aduc aminte , plus meniul....ca s-a interesat cineva pt mine dar noi inca nu ne-am decis.
Eu 'fac pasul' cica pe 16 sept :) dar nu suntem siguri acum pt ca am aflat ca bunicul logodnicului meu este grav bolnav si deci.....nu prea este momentul sa ii anuntam pe parintii lui care este data. poate mai asteptam putin pana le spunem.....sunt mai conservatori si deci nu am reusit sa gasim momentul potrivit, numai ai mei stiu :)
In orice caz, eu sper ca va fii in sept :)
Tine-ma la curent si sper ca vei gasii pana la urma. Si nu-ti fa probleme, eu sunt exact la fel, vreau o nunta ca in filme si deja eram dezamagita ca la noi in biserica nu se intampla lafel cand te aduce tatal la altar si intrii tu ultima ca mireasa ca sa te admire toata lumea :love: :) Si sa stii ca niciodata nu poti fii prea pretentioasa pt ce vrei la nunta ta. Se intampla odata si trebuie sa o faci asa cum iti doreste sufletelul ;)

Te pupic si multa bafta. Daca tot nu gasesti, ma mai interesez si eu , poate gasim pana la urma un restaurant fain. te-ai gandit la complexul Mogosoaia? Nu stiu unde este, nici daca e pe langa un lac, dar citeam aici pe site ca ar fii dragut....

Pupic!

cristina08
08.02.2006, 23:00:00
Draga Dana,
am remarcat ceva in mesajul tau, si de aceea m-am decis sa iti raspund de fapt cu o intrebare...Ii spuneai lui Cris ca "deja eram dezamagita ca la noi in biserica nu se intampla lafel cand te aduce tatal la altar si intrii tu ultima ca mireasa ca sa te admire toata lumea". Unde faci nunta? Noi suntem din Bistrita, si si eu imi doresc acelasi lucru ca si voi, si deja am facut demersuri in acest sens. Am vorbit cu preotul (care ne e prieten :))si noi asa vom face. Toata lumea va intra in biserica, iar pe mine ma va duce tatal meu, in timp ce un alt prieten ne va canta "here comes the bride...."Cine ti-a spus ca la noi nu se poate asa? Mai intereseaza-te, si de ce nu...impune-te chiar si in fata unui preot mai conservator....
Bafta multa si tine-ma la curent!
Cristina

dana
08.02.2006, 23:00:00
Draga Cristina..
Imi pare bine ca ai scris si ca mi-ai spus ca se poate face asa cum
mi-as dori eu, numai sa vb cu preotul. Daca reusim sa facem asa, atunci
chiar ca va fii nunta pe care mi-o doresc....Nu stiu, mie toata lumea
mi-a spus ca la ortodoxi nu se face asa, ca numai la catolici si ca
preotul nu o sa schimbe nimic numai ca ma cheama pe mine Dana :)
dar o sa ma interesez, o sa vb cu preotul si poate poate accepta ce
vrem sa facem.
Mersi mult de tot ca mi-ai dat putina speranta ca poate fac ce imi
doresc.
Noi facem nunta ori in Bucuresti, ori Snagov, nu am stabilit inca
exact.
Te pupic si mersi mult de tot. Am sa te tin la curent ;)

Karmenssyta
20.07.2006, 16:15:32
Buna Dana!

m-ar interesa si pe mine sa vad niste poze de la vila 23 din Snagov. Imi poti trimite pe privat!

Merci mult!

alecsa
06.09.2006, 00:45:22
hello fetelor! din nou....L-) stiti cumva cat se da la o nunta organizata la palatul snagov, avand in vedere ca insurateii sunt mai bogati si cunoscuti, iar la nunta lor vin mai mult oameni cu bani si din politica, mass-media, etc...? meniul nu se stie cat costa, pt ca banii dati de invitati vor fi virati intr-un cont al fundatiei respectivilor. as vrea o parare in legatura cu banii pt meniu, cat se da, nici sa te faci de ras, dar nici sa iesi din tipar $-) $-) $-)

mercic fetelor, va pup

roxanatus
06.09.2006, 02:54:53
Eu merg saptamana viitoare la o nunta acolo. Stiu ca numai inchirierea locatiei a fost cateva mii de euro. Si eu ma gandesc cu groaza cat o sa trebuiasca sa dau :-SS. Probabil ca intre 200-300 euro...

alecsa
06.09.2006, 11:01:10
Eu merg saptamana viitoare la o nunta acolo. Stiu ca numai inchirierea locatiei a fost cateva mii de euro. Si eu ma gandesc cu groaza cat o sa trebuiasca sa dau :-SS. Probabil ca intre 200-300 euro...

daca nu sunt indiscreta, te duci cumva la nunta lui peter imre? asa ma gandeam si eu, cam tot 200-300E. petrecere frumoasa!

cezara25
18.09.2006, 10:32:00
Fetelor sunt disperata. Nu poate sa-mi dea nimeni detalii despre restaurantele din Snagov?

fondanta
18.09.2006, 14:58:16
Eu am auzit de bine.
Am o prietena care a fost anu asta la o nunta acolo si a fost multumita.
Am inteles ca restaurantul unde a fost ea apartine de complexul Astoria.
Acum vreo 3 ani si ea si-a facut acolo nunta.

Am inteles ca meniul e ok la pret , mancarea buna si serviciul foarte bun.
In schimb e mai greu cu transportul. Ea stiu ca a inchiriat un microbuz care a dus oamenii din Bucuresti acolo iar apoi a venit la ora 5 dimineata sa ia oamenii inapoi in oras..

Sorry ca nu te pot ajuta cu mai multe informatii.
Spune-mi ce anume te intereseaza..poate reusesc sa vorbesc cu ea si iti spun..
Cel mai bine e sa te duci tu acolo si sa vezi..

cezara25
18.09.2006, 15:44:13
Merci Fondanta! As vrea sa stiu cam cat costa meniul, cate persoane incap la astoria, daca se ocupa ei de amenajrea salii, chestii din astea. O sa trebuiasca sa ajung si eu acolo, dar nu am timp acum. macar sa-mi fac o idee de costuri. ce continea meniul. Te pup.

cezara25
22.09.2006, 14:57:43
Imi recomanda cineva vreun restaurant in otopeni sau snagov. nu sunt din bucuresti si vreau neaparat sa fac nunta la anul in iulie. va pup:-\ :-\ :-\ :((

cezara25
22.09.2006, 15:38:04
Nu vrea nimeni sa ma ajute.

amalialili
27.09.2006, 13:20:00
Buna,

eu stiu complex Astoria in Snagov sat, foarte dragut, are doua saloane, fiecare cu o capacitate de 100-13o locuri dar este cam departe, cam 1 ora din Bucuresti.

Amalialili

Luc
04.10.2006, 13:11:35
Iti pot spune locatia unde vom face noi la anul. Se numeste Casa Heimerl. Se afla undeva in orasul Otopeni, pe strada dintre Bellona si Blum (Str. Zborului, spre capat). Firma de de vreo 4 luni, locatia e renovata, si inca se vor mai aduce imbunatatiri. Are o gradina mare, de vreo 2000 mp, care va fi imbunatatita pana la anul, o terasa unde incap vreo 50 persoane, si inauntru un salon facut cu mult bun gust pentru maxim 140 pers (noi o sa avem cam 120).
Cel mai important lucru, si cel care ne-a facut sa stopam cautarile este atitudinea proprietarei, o tipa umblata prin toate tarile si care pune mult suflet in ceea ce face. NU e deloc tipul "carciumaresei" nesimtite, careia ii sticlesc ochii dupa bani. Meniurile sunt undeva intre 110-150 RON, depinde ce vrei, cu 4-5 feluri de mancare, prezentate ca la carte (e firma de catering care deserveste mai mult petreceri, nunti, organizate de smecherii care au vile prin Corbeanca, Snagov, etc.). Bautura o aduci, si tot ce vrei in plus. De asemenea daca vrei sa-ti customizezi meniul, no problem. Exista maximul de flexibilitate.
Inca ceva, a trebuit sa insist sa fac contract, tipa a zis ca-mi da cuvantul ei, si e suficient.
Directoarea se numeste Denise Ionita: 0788627666, nu o suna sapt. asta, ca nu e in tara. Au si un site, dar e mai mult pentru catering (www.casaheimerl.ro (http://www.casaheimerl.ro)).

bel77
04.10.2006, 15:37:59
pt luc - ceva poze de la restaurantul din otopeni nu ai? ca pe site lor nu sunt:( mersi mult!

Luc
05.10.2006, 07:24:10
Am 2-3. Da-mi adresa de mail pe privat.

cezara25
05.10.2006, 07:57:20
luc, m-ai salvat. e o idee super cu restaurantul asta. eu nu sunt din bucuresti, stau la vreo 15 kilometrii de otopeni asa ca ar fi super. trimite-mi si mie te rog poze cu el pe [email protected]
in ce luna faci nunta. eu as vrea pe la inceputul lui iulie.

te pup

Luc
06.10.2006, 07:51:11
Noi facem pe 07.07.2007. Am rezervat deja data, pentru ca muti se bat pe data asta. Incerc sa-ti tirmit 2-3 poze pe mail, ca sunt cam mari.

Luc
06.10.2006, 07:54:37
7 iulie am vrut sa scriu mai sus, dar mi-a sters administratorul data, crezand ca e nr. de telefon.

cezara25
06.10.2006, 08:50:02
luc, multumesc pentru poze. su[per restaurantul
mai aveau date libere pentru vara 2007?
e cautat restaurantul
prietenul meu nu e in tara si nu pot face rezervare acum, ci la iarna, in decembrie
crezi ca mai gasesc ceva liber atunci?

multumesc

chichi
06.10.2006, 14:20:07
Buna,

Grabeste-te daca vrei sa iti faci rezervare la Heimerl.Am fost si se pare ca multe date erau ocupate.Restaurantul pt noi era cam mic,de aceea nu am stabilit nunta acolo.Si oricum in decembrie va fi tarziu pentru majoritatea locatiilor in ceea ce priveste rezervarea.

Multa bafta,
Cris

daniela__florescu
07.10.2006, 09:46:29
buna! poti sa-mi trimiti si mie fotografiile pe care le ai cu ac restaurant?
Adresa de mail este:[email protected] f mult.pupici

lavlav
08.10.2006, 10:27:52
Iti pot spune locatia unde vom face noi la anul. Se numeste Casa Heimerl. Se afla undeva in orasul Otopeni, pe strada dintre Bellona si Blum (Str. Zborului, spre capat). Firma de de vreo 4 luni, locatia e renovata, si inca se vor mai aduce imbunatatiri. Are o gradina mare, de vreo 2000 mp, care va fi imbunatatita pana la anul, o terasa unde incap vreo 50 persoane, si inauntru un salon facut cu mult bun gust pentru maxim 140 pers (noi o sa avem cam 120).
Cel mai important lucru, si cel care ne-a facut sa stopam cautarile este atitudinea proprietarei, o tipa umblata prin toate tarile si care pune mult suflet in ceea ce face. NU e deloc tipul "carciumaresei" nesimtite, careia ii sticlesc ochii dupa bani. Meniurile sunt undeva intre 110-150 RON, depinde ce vrei, cu 4-5 feluri de mancare, prezentate ca la carte (e firma de catering care deserveste mai mult petreceri, nunti, organizate de smecherii care au vile prin Corbeanca, Snagov, etc.). Bautura o aduci, si tot ce vrei in plus. De asemenea daca vrei sa-ti customizezi meniul, no problem. Exista maximul de flexibilitate.
Inca ceva, a trebuit sa insist sa fac contract, tipa a zis ca-mi da cuvantul ei, si e suficient.
Directoarea se numeste Denise Ionita: 0788627666, nu o suna sapt. asta, ca nu e in tara. Au si un site, dar e mai mult pentru catering (www.casaheimerl.ro). (http://www.casaheimerl.ro).)

Trimite-mi si mi eun pM cu nr dansei de telefon, te rog.[-o<

lavlav
08.10.2006, 10:30:17
PT CEZARA- Ufffffffffff, aceeasi problema o am si eu. Ma bucur ca e cineva in aceeasi oala cu mine! Nici al meu nu e in tara:-s

cezara25
09.10.2006, 09:09:49
ce ne facem lavlav?
sunt disperata
fetele zic ca e tarziu sa rezerv restaurant in decembrie pentru iulie
pupic

lavlav
10.10.2006, 16:02:15
ce ne facem lavlav?
sunt disperata
fetele zic ca e tarziu sa rezerv restaurant in decembrie pentru iulie
pupic
Eu zic sa nu disperam mai avem timp...sunt convinsa ca vom gasi ceva...sper[-o< Uffffffffff, o sa o iau razna. Eu am facut o lista cu toate restaurantele bune recomandate de miresici si o sa o iau incet la picor. Eu sper sa gasesc ceva, mai ales ca mi-am schimbat si data...adica nu mai vreau in septembrie , vreau in octombrie....nici nu mai stiu ce vreau:madlaugh:

cezara25
11.10.2006, 08:58:34
lavlav, pentru tine este inca timp daca vrei sa faci nunta in octombrie. eu vreau neaparat pe 30 iunie sau 7 iulie. mi s-a pus pata rau de tot. chestia e ca eu nu sunt din bucuresti si trebuie musai sa gaesc restaurant in otopeni sau snagov. sunt cel mai aproape de mine. complicata treaba
mi-e teama ca o sa fiu nevoita sa programez nunta in toamna si nu vreau
urasc frigul

te pupic
spor la pregatiri

chichi
16.10.2006, 12:17:16
Cezara,

Ce-ai mai facut cu restaurantul? Ai cautat locatiile despre care ti-am scris ?

Criss

cezara25
16.10.2006, 14:18:32
Buna chichi,

esti tare draguta ca intrebi. am fost in weekend la snagov si am vazut trei locatii. dezamagire totala: vanatorul si vila 23 sunt in renovari si nu se stie daca vor fi gata la anul; iar el capitan, care este de vis, superb, nu organizeaza nunti. o sa ma duc maine si la astoria, muntenia si iancu, si daca nici acolo n-am succes, o sa incerc iar in otopeni. saptamana trecuta aveau liber pe 30 iunie dar cine stie poate s-a ocupat intre timp. te pupic

lavlav
17.10.2006, 10:15:21
Buna chichi,

esti tare draguta ca intrebi. am fost in weekend la snagov si am vazut trei locatii. dezamagire totala: vanatorul si vila 23 sunt in renovari si nu se stie daca vor fi gata la anul; iar el capitan, care este de vis, superb, nu organizeaza nunti. o sa ma duc maine si la astoria, muntenia si iancu, si daca nici acolo n-am succes, o sa incerc iar in otopeni. saptamana trecuta aveau liber pe 30 iunie dar cine stie poate s-a ocupat intre timp. te pupic

bafta, sa ne spui ce ai facut...eu tot nu am rezolvat nimic...

cezara25
17.10.2006, 10:40:06
te pup lavlav

Astwpti sa vina ibi sa vedeti impreuna locatii? incearca sa te duci singurica sa vezi cateva. Sa nu lasi pe ultima suta de metri.

Bafta multa

stefanella
19.10.2006, 08:32:38
Buna fetelor!

Am vazut si eu Casa Heimerl din Otopeni. Mi sa parut foarte dragutza locatia si foarte intima. De asemenea, am fost placut impresionata de atitudinea doamnei care mi-a prezentat conditiile: foarte multa amabilitate, flexibilitate, chiar o placere in a oferi informatii cat mai variate. Eu astept o discutie cu doamna Ionita, cea cu care se stabilesc toate conditiile...si sper sa fiu la fel de incantata si dupa....
A mai facut oare cineva nunta acolo? Voi ce stiti despre aceasta locatie?
Va pup

lavlav
20.10.2006, 09:31:20
te pup lavlav

Astwpti sa vina ibi sa vedeti impreuna locatii? incearca sa te duci singurica sa vezi cateva. Sa nu lasi pe ultima suta de metri.

Bafta multa

Am sa merg cat de curand, dar nu imi vine, nu am inima, parca fara el nu va fi la fel...uffffffffffff, nu m apot hotari singura...pup si eu

cezara25
20.10.2006, 09:40:40
lavlav unde vrei sa faci nunta, in buc? restaurant de cate pers?
eu se pare ca am rezolvat ceva, cu pile bineinteles, ca doar suntem in romania.
o sa pot sa merg cu iubi sa-l vad, data e rezervata oricum
mie nu imi trebuie un restaurant cu capacitate mai mare de 70 persoane, ca fac nunta mica

pupici

lavlav
21.10.2006, 10:48:37
Buna, eu vreau in Bucuresti, in principiu, dar nu conteaza neaparat asta. Eu vreau sa gasesc ceva sa imi placa f tare si sa zic aici este. Vreau unlocal foarte elegant, nu neaparat fitzos, cu o atmosfera linistita in care sa incapa 150 de persoane. Si eu as vrea o nunta mica, insa avem foarte multe neamuri, cunostinte, prieteni si s-au adunat cam multi la numar... Sincer nici nu incerc sa ma grabesc prea tare, am lasat-o mai moale cu cautarile cel putin pana vine EL acasa.
Tu ce ai rezolvat? Unde faceti? Aveti si poze sa ne aratati si noua...

Bobocelu
24.10.2006, 12:13:29
Directoarea se numeste Denise Ionita: 0788627666, nu o suna sapt. asta, ca nu e in tara. Au si un site, dar e mai mult pentru catering (www.casaheimerl.ro). (http://www.casaheimerl.ro).)

buna,

imi poti trimite si mie te rog poze cu casa heimerl?....please.......
pe privat iti pot da si adresa de mail......

cezara25
25.10.2006, 09:11:26
A facut cineva nunta la Complex Muntenia din Snagov? Are cineva informatii despre el sau poze^:)^ ^:)^
pupici

musak
27.10.2006, 17:24:48
buna miresicilor!

va rog mult... daca stie cineva ceva despre aceasta locatie... let us know!
eu imi doresc mult un restaurant cu apa langa.. si nu prea gasesc ceva sa-mi convina.. :-s
ma puteti ajuta cu sugestii, idei...

mercic si pupici tuturor!

Coco
30.10.2006, 19:35:08
buna miresicilor!

va rog mult... daca stie cineva ceva despre aceasta locatie... let us know!
eu imi doresc mult un restaurant cu apa langa.. si nu prea gasesc ceva sa-mi convina.. :-s
ma puteti ajuta cu sugestii, idei...

mercic si pupici tuturor!
buna, daca esti din Bucuresti iti recomand Club Lotus, este un restaurant inconjurat de multa verdeata si cu vedere la lac, cu un salon rustic , dar si cu o terasa uriasa in forma de foisor(usor rustic) cu cpacitate pana la 200 de invitati, mimim fiind 80 si care decorat cu niste drapaje de voal arata foarte exotic...este pe soseaua Straulesti nr 4( undeva in spatele casei Scateia), este un pod din Bd Poligrafiei care face legatura cu aceasta strada care ajunge pana in Baneasa...clubul nu se vede din strada, la intrare sunt niste terenuri de tenis si unul artificial de fotbal... acum nu am nr de telefon, deoarece parintii mei au fost si au vorbit...cand vb cu ei o sa mi-l notez sa ti-l dau, deocamdata am doar nr de telefon de la agentia de decorari, patroana este o persoana fff draguta care iti poate da nr. de la Lotus-0728, (032, 631), se numeste Mirela, dar poti sa dai o fuga pana acolo...gasesti poze cu clubul la "poze restaurante" atasate de Lucia P( SUNT SUPERBE!!!!)
sper ca te-am ajutat (dar pe 7 iulie este ocupat de noi, pentru ca nu era liber pe 30.06, dar stiu ca aveau liber in mai multe date...apropiate de 07.07.) Succes, sa-mi zici ce-ati facut!!!!

musak
02.11.2006, 07:54:52
draga Coco, iti multumesc din suflet pt raspuns si detalii... >:D<
din pacate, nu am reusit sa ajung pana azi, 02.11, pt ca amandoi avem programul foarte aglomerat si ajungem acasa pe la 8, 9 seara... Asta e si motivul, printre altele, pt care am ajuns nehotarata pana acum.. ca daca venim tarziu, niciodata nu puteam vedea restaurantele pe care ne propuneam de seara sa le "vizitam" si uite asa... m-am trezit ca nu mai am chef sa ma marit! :))
sper ca sambata sa merg sa-l vad... ma incanta tare mult ce-mi zici tu de locul asta, pare ce mi-am dorit, iar pt asta iti mai multumesc inca o data! :x
....ma rog, asa parea si Infoturism si cand am ajuns acolo (bineinteles ca n-am mai gasit pe nimeni ca era 8 jumatate seara) si m-am uitat la partea cu cortul am crezut ca am nimerit gresit... ca sa nu mai zic ca, mergand inapoi spre masina, pe alee mi-au taiat calea vreo 3 broaste raioase.. :-&

te pup si iti spun luni ce am facut!
pupici miresicilor!