PDA

Versiunea completa : Restaurant Al Tavola

lavy_ionela
11.09.2006, 08:15:13
Buna, miresici! Tocmai am incheiat contractul pentru anul viitor la restaurantul Al Tavola din cadrul arenelor BNR. Daca imi amintesc bine este fostul restaurant Il Calcio Cotroceni. A auzit cineva pareri despre acest restaurant? Pupici!

nikol
11.09.2006, 09:21:23
Buna, miresici! Tocmai am incheiat contractul pentru anul viitor la restaurantul Al Tavola din cadrul arenelor BNR. Daca imi amintesc bine este fostul restaurant Il Calcio Cotroceni. A auzit cineva pareri despre acest restaurant? Pupici!

felicitari! nu e asa ca te simti putin usurata? asta a fost senzatia mea atunci cand am rezolvat problema asta. spor la treaba in continuare.

lavy_ionela
11.09.2006, 09:31:04
felicitari! nu e asa ca te simti putin usurata? asta a fost senzatia mea atunci cand am rezolvat problema asta. spor la treaba in continuare.
Intr-adevar,nikol, ma simt mult,nu putin, mai usurata. Iti multumesc! Astept pareri despre acest restaurant.

lavy_ionela
12.09.2006, 01:02:28
Chiar nu a avut nimeni nunta in acest restaurant?:( :(

roxanatus
12.09.2006, 07:29:02
Stiu ca nu te ajuta cu nimic, dar incerc eu zilele astea sa aranjez acolo pentru anul viitor:-p

lavy_ionela
12.09.2006, 08:39:13
Stiu ca nu te ajuta cu nimic, dar incerc eu zilele astea sa aranjez acolo pentru anul viitor:-p

Buna!Cunosti restaurantul? L-ai vazut?

Piticutz
12.09.2006, 09:16:40
Am fost eu in februarie la o nunta acolo> e drept atunci se nume Trattoria. A fost f bine. Chelnerii iti aduceau tot ce cereai in timp f scurt. E loc suficint pt dansat. Mancarea a fost f buna. Mie nu mi-a placut ideea de 2 sali despartite. In rest totul a fost OK. Cat este meniul pt la anu?

roxanatus
12.09.2006, 09:31:52
Buna!Cunosti restaurantul? L-ai vazut?
Am fost dar n-am apucat sa-l studiez. Dl Negrea nu era acolo si atunci o sa revin azi.

lavy_ionela
12.09.2006, 09:44:47
Am fost eu in februarie la o nunta acolo> e drept atunci se nume Trattoria. A fost f bine. Chelnerii iti aduceau tot ce cereai in timp f scurt. E loc suficint pt dansat. Mancarea a fost f buna. Mie nu mi-a placut ideea de 2 sali despartite. In rest totul a fost OK. Cat este meniul pt la anu?

Meniul este 38 euro, doar mancarea. A influentat cumva despartirea aceasta intre sali? Cum ti s-a parut?

lavy_ionela
12.09.2006, 09:48:33
Am fost dar n-am apucat sa-l studiez. Dl Negrea nu era acolo si atunci o sa revin azi.

Noi am vorbit cu seful de sala, Alex, si cu el am incheiat contractul. Nu era prezent cand ai fost tu?

lavy_ionela
12.09.2006, 18:24:54
Roxanatus, astept vesti de la tine, sa-mi spui cum a fost si ce-ai facut. Pupici

fondanta
12.09.2006, 22:13:57
Buna fetelor!

Am auzit de la voi de acest restaurant si am fost in seara asta sa-l vedem. Ne-a placut foarte mult! Am vorbit si noi cu Alex, sefu de sala, si ni s-a parut super ok.

Nu am gasit pe net foarte multe informatii (in afara de ce ati spus voi)...si eram curioasa sa stiu cum ies nuntile aici..
Asa ca daca mai auziti ceva - dati de veste. Va spun si eu daca o sa ne hotaram aici. Pana acum e pe primul loc!

Pupici!

lavy_ionela
13.09.2006, 04:27:16
Buna fetelor!

Am auzit de la voi de acest restaurant si am fost in seara asta sa-l vedem. Ne-a placut foarte mult! Am vorbit si noi cu Alex, sefu de sala, si ni s-a parut super ok.

Nu am gasit pe net foarte multe informatii (in afara de ce ati spus voi)...si eram curioasa sa stiu cum ies nuntile aici..
Asa ca daca mai auziti ceva - dati de veste. Va spun si eu daca o sa ne hotaram aici. Pana acum e pe primul loc!

Pupici!

Buna! Mie mi-a fost recomandat acest restaurant de catre o colega a nasului meu. Acum 2 ani fratele ei a facut nunta aici si i-a placut atat de mult incat si ea a ales acest restaurant pentru nunta ei. Ea si-a facut nunta acum cateva saptamani si a fost foarte multumita. Nu au inca site pe net deoarece, dupa cum probabil stii, de curand s-au schimbat proprietarii si numele restaurantului. Eu cand am vazut salile, deja mi le imaginam decorate. Acele coloane dau o eleganta aparte localului.
Ti s-a parut ok Alex? Si noua la fel. Pupici!

Piticutz
13.09.2006, 06:58:55
Meniul este 38 euro, doar mancarea. A influentat cumva despartirea aceasta intre sali? Cum ti s-a parut?

Pai in cazul lor nu ca au pus in sala de la intrare rudele mai in varsta sau care erau din partea parintilor de la tara si in partea din dreapta au pus prietenii...in general tineri. Eu ma gandesc in cazul meu sa nu apara discutii ca de ce m-ai pus acolo etc. Nu stiu. Totusi pretul este f bun comparativ cu ce am vazut pana acum. Este valabil pentru anul viitor sau pentru acum? In interior au renovat ceva?

lavy_ionela
13.09.2006, 07:18:31
Pai in cazul lor nu ca au pus in sala de la intrare rudele mai in varsta sau care erau din partea parintilor de la tara si in partea din dreapta au pus prietenii...in general tineri. Eu ma gandesc in cazul meu sa nu apara discutii ca de ce m-ai pus acolo etc. Nu stiu. Totusi pretul este f bun comparativ cu ce am vazut pana acum. Este valabil pentru anul viitor sau pentru acum? In interior au renovat ceva?

Pretul e valabil pentru anul viitor. pentru anul acesta a fost 33 euro, daca imi aduc bine aminte. Eu ma gandesc sa pun mesele intr-o sala, iar in cea de la intrare sa se danseze daca nu ramane loc in cealalta sala. Eu nu am foarte multi invitati, aproximativ 80. Nu stiu daca a fost renovat deoarece a fost prima data cand l-am vazut.

roxanatus
13.09.2006, 08:01:59
Eu cred ca am abandonat "lupta". E putin cam ciudat sa fie separate salile si comunicarea sa se faca printr-o usa normala de intrare.

lavy_ionela
13.09.2006, 08:13:57
Eu cred ca am abandonat "lupta". E putin cam ciudat sa fie separate salile si comunicarea sa se faca printr-o usa normala de intrare.

Buna,Roxana! Ai fost la restaurant? Cum ti s-a parut? Cu cine ai vorbit?

Piticutz
13.09.2006, 08:27:08
Pretul e valabil pentru anul viitor. pentru anul acesta a fost 33 euro, daca imi aduc bine aminte. Eu ma gandesc sa pun mesele intr-o sala, iar in cea de la intrare sa se danseze daca nu ramane loc in cealalta sala. Eu nu am foarte multi invitati, aproximativ 80. Nu stiu daca a fost renovat deoarece a fost prima data cand l-am vazut.

Asa ar fi ideal sa pui mesele in sala din dreapta. Dar sunt cateva inconveniente din punctul meu de vedere. Unii vor sta cu spatele la ringul de dans; mesele din a doua sala se vor insira pana in spate - rezulta ca unii vor sta lana WC :(. Mie mi-a placut f mult acolo dar gandindu-ma la toate astea ...a si sa fii pe faza sa nu fie meci acolo la FC national ca e tare ciudat. Multa bafta si spor la cautari

lavy_ionela
13.09.2006, 11:08:21
Asa ar fi ideal sa pui mesele in sala din dreapta. Dar sunt cateva inconveniente din punctul meu de vedere. Unii vor sta cu spatele la ringul de dans; mesele din a doua sala se vor insira pana in spate - rezulta ca unii vor sta lana WC :(. Mie mi-a placut f mult acolo dar gandindu-ma la toate astea ...a si sa fii pe faza sa nu fie meci acolo la FC national ca e tare ciudat. Multa bafta si spor la cautari

voi avea grija sa nu stea langa wc. In orice caz intre sala si wc este un holisor, in plus toaletele sunt curate:-p . In legatura cu meciurile, campionatul se termina pe 15 iunie, deci... . Nasul meu lucreaza la un ziar la rubrica sportiva, si m-a informat dinainte ce si cum. Pupici:*

fondanta
13.09.2006, 15:52:11
voi avea grija sa nu stea langa wc. In orice caz intre sala si wc este un holisor, in plus toaletele sunt curate:-p . In legatura cu meciurile, campionatul se termina pe 15 iunie, deci... . Nasul meu lucreaza la un ziar la rubrica sportiva, si m-a informat dinainte ce si cum. Pupici:*

Noua ne-a placut foarte mult?! Dar faza cu meciul azi ne-a picat :(...

Cum pot sa aflu daca au meci acolo in acea zi? Sa inteleg ca sambetele pana in 15 iunie vor fi toate cu meci?

lavy_ionela
13.09.2006, 16:36:21
Noua ne-a placut foarte mult?! Dar faza cu meciul azi ne-a picat :(...

Cum pot sa aflu daca au meci acolo in acea zi? Sa inteleg ca sambetele pana in 15 iunie vor fi toate cu meci?

Nu.Nu inseamna ca toate sambetele sunt meciuri pana pe 15. Am inteles ca pe www.lpf.ro (http://www.lpf.ro) trebuie scrise datele meciurilor. Pe ce data te intereseaza? Pupici

fondanta
13.09.2006, 16:58:21
Nu.Nu inseamna ca toate sambetele sunt meciuri pana pe 15. Am inteles ca pe www.lpf.ro (http://www.lpf.ro) trebuie scrise datele meciurilor. Pe ce data te intereseaza? Pupici

Ma interesa pe 2 iunie. Initial vroiam pe 9 iunie dar am inteles ca pica in postul Sf. Petru si Pavel. Apoi 30 iunie e ocupat- banuiesc ca de tine :)
Si 7 iulie ( o alta data pe care o vroiam) e ocupat...

M-am uitat pe pagina pe care mi-ai dat-o si scrie ca "Datele si meciurile vor fi stabilite in primavara anului 2007"...

Ma poti ajutata tu cu vreo informatie? Pupici!

lavy_ionela
13.09.2006, 17:59:39
Ma interesa pe 2 iunie. Initial vroiam pe 9 iunie dar am inteles ca pica in postul Sf. Petru si Pavel. Apoi 30 iunie e ocupat- banuiesc ca de tine :)

M-am uitat pe pagina pe care mi-ai dat-o si scrie ca "Datele si meciurile vor fi stabilite in primavara anului 2007"...

Imi pare rau! Voi incerca sa aflu daca pe 2 iunie e meci ( daca se stie) si te voi anunta imediat. Pupici!

lavy_ionela
14.09.2006, 12:36:49

Buna! Nu se stie inca cand sunt programate meciurile anul viitor.

fondanta
15.09.2006, 21:26:05
Fetelor..m-am linistit! Dupa indelungi dezbateri ne-am hotarat. Am ales Al Tavola! Am schimabat data nuntii - acum e 14 iulie 2007 ( sa ca nu ne intersectam cu vreun meci ). Azi am platit avansul si am semnat contractul ...tot cu Alex.

Asa ca va astept ( cele care faceti la Al Tavola si nu numai) cu pareri si propuneri...<:-P

lavy_ionela
16.09.2006, 05:21:32
Fetelor..m-am linistit! Dupa indelungi dezbateri ne-am hotarat. Am ales Al Tavola! Am schimabat data nuntii - acum e 14 iulie 2007 ( sa ca nu ne intersectam cu vreun meci ). Azi am platit avansul si am semnat contractul ...tot cu Alex.

Asa ca va astept ( cele care faceti la Al Tavola si nu numai) cu pareri si propuneri...<:-P

Buna! Ma bucur ca in sfarsit te-ai decis, si ma bucur ca in acest restaurant>:D< . Pana acum suntem doua. Cam cate persoane vei avea invitate la nunta? te-ai gandit cum sa-i asezi? Pupici

fondanta
16.09.2006, 08:31:09
Buna! Ma bucur ca in sfarsit te-ai decis, si ma bucur ca in acest restaurant>:D< . Pana acum suntem doua. Cam cate persoane vei avea invitate la nunta? te-ai gandit cum sa-i asezi? Pupici

Neata!
M-am bucurat ca mi-ai scris..Primul lucru dimineata cand m-am trezit a fost sa vad daca mi-a scris cineva.

Noi nu o sa avem f. multe persoane ..cam 50 dupa primele noastre calcule. Vom vedea dupa ce facem invitatiile cati ne vor confirma. E posibil sa fie mai multi..Unul din motivele pentru care ne-am decis aici a fost ca nu ne-au impus un numar minim de persoane. Au zis ca au facut nunti si cu 25. Iar in restaurant pot incape si 80 ..poate si mai multi..
Ideea noastra ar fi sa folosim sala de restaurant si pentru dans.Sa asezam cumva mesele pe margine, masa cu noi si nasii in fata barului (cam in dreptul iesirii de la bucatarie) iar in centru - ringul de dans.
Asta e o idee...ne mai gandim ..asteptam si alte propuneri :)

Am inteles ca azi si maine sunt 2 nunti acolo. Asa ca daca ai timp poti sa tragi o fuga sa vezi cum arata locul aranjat de nunta. Noi plecam din bucuresti..

Astept sa-mi mai scrii.
Mai am o intrebare? Cum arata contractul care l-ati semnat voi? Are stampila? V-a dat o chitanta? Cu cine l-ati semnat? Noi am semnat cu Alex dar pe contract e trecut numele managerului, ne-au cerut 500E avans, ne-a pus stampila (ca ma cerut noi) dar nu ne-a dat nici o chitanta. Ne-am intors noi apoi sa ne treaca data nuntii ..ca uitase..era trecuta doar pe un caiet mazgalit..
Sper sa nu fie probleme..

lavy_ionela
17.09.2006, 06:08:33
Neata!
M-am bucurat ca mi-ai scris..Primul lucru dimineata cand m-am trezit a fost sa vad daca mi-a scris cineva.

Noi nu o sa avem f. multe persoane ..cam 50 dupa primele noastre calcule. Vom vedea dupa ce facem invitatiile cati ne vor confirma. E posibil sa fie mai multi..Unul din motivele pentru care ne-am decis aici a fost ca nu ne-au impus un numar minim de persoane. Au zis ca au facut nunti si cu 25. Iar in restaurant pot incape si 80 ..poate si mai multi..
Ideea noastra ar fi sa folosim sala de restaurant si pentru dans.Sa asezam cumva mesele pe margine, masa cu noi si nasii in fata barului (cam in dreptul iesirii de la bucatarie) iar in centru - ringul de dans.
Asta e o idee...ne mai gandim ..asteptam si alte propuneri :)

Am inteles ca azi si maine sunt 2 nunti acolo. Asa ca daca ai timp poti sa tragi o fuga sa vezi cum arata locul aranjat de nunta. Noi plecam din bucuresti..

Astept sa-mi mai scrii.
Mai am o intrebare? Cum arata contractul care l-ati semnat voi? Are stampila? V-a dat o chitanta? Cu cine l-ati semnat? Noi am semnat cu Alex dar pe contract e trecut numele managerului, ne-au cerut 500E avans, ne-a pus stampila (ca ma cerut noi) dar nu ne-a dat nici o chitanta. Ne-am intors noi apoi sa ne treaca data nuntii ..ca uitase..era trecuta doar pe un caiet mazgalit..
Sper sa nu fie probleme..

Buna! Noi am semnat contractul tot cu Alex, iar pe contract este trecut, la fel, numele managerului. Nu ne-a dat nici o chitanta si nici stampila pe contract nu avem. Am observat dupa cateva zile acest lucru. Dar toate aceste lucruri nu cred ca sunt o problema. In orice caz vrem sa mergem intr-o zi acolo sa cerem stampila, asa pentru linistea mea. In legatura cu avansul, noua ni s-a spus 200 E, iar cand a trebuit sa-l dam ne-a spus sa dam cat vrem. Daca mai ai intrebari... . Pupici:*

lavy_ionela
18.09.2006, 06:54:01
Buna,fondanta! Nu am reusit sa ajung in acest week-end sa vad restaurantul aranjat, pentru ca am racit. Cand imi trece raceala vreau sa-i iau pe nasi sa mergem sa mancam acolo. Am fost asigurata ca mancarea e foarte buna, insa vreau sa mai vad localul, sa mai vb cu Alex, sa mai aflu diverse informatii.
Azi-noapte am visat ca venise seara nuntii si eram la petrecere fara rochie de mireasa, restaurantul nu era decorat, un cosmar. Daca de acum am astfel de vise, iti dai sema mai tarziu:(( ! Nici nu vreau sa ma gandesc...
Si pana la urma cat ai dat avans? Te-ai gandit la ce biserica vrei sa faci cununia religioasa? Pupici:*

fondanta
18.09.2006, 14:22:43
Eu nu mai am cosmaruri cu restaurantul.
Sunt convinsa ca va fi bine..Trebuie sa gandim pozitiv.

Noua ne-a placut retaurantul. A fost cel mai apropiat de ce cautam. Sunt convisa ca se poate aranja foarte frumos..Deocamdata e prea curand sa ne gandim..cine stie ce va fi pana la anu'..
Alex parea de treaba ..da' iarasi...cine stie daca va mai fi el la anu'...

In contract scrie ca te poti renunta la restaurant cu cel mult 60 de zile inainte. Altfel pierzi avansul..deci daca gasesti altceva mai bun, mai ai timp sa te razgandesti..

Eu cu celelate chestii nu-mi fac griji - ca vreau sa fie totul cat mai simplu..de fapt mi-as dori sa iasa un fel de petrecere..Noua ne-a zis Alex ca decorarea salii ne ajunge cam 10 -12 milioane. Cam mult ..da' trebuie ca scaunele nu arata prea bine..Oricum, la Aro, unde am mai fost noi sa intrebam, decorarea salii era 500Euro..

Ce ne-a placut noua la Al Tavola e ca scrie in contract ca pretul meniului nu se va schimba. Apoi ca restaurantul e spatios, cu tavan inalt..cu terasa - sa poata iesi oameni la aer. Are parcare , e "in oras", ne lasa sa venim cu bauturile noastre..Eu zic ca va iesi bine..

Cu biserica si cu celelate alte chestii - inca nu ne-am gandit..E cam devreme..parerea mea...Acum ca am scapat de reataurant ..dupa 1 ianuarie mai ma gandesc la nunta :)

Tranquillity
19.09.2006, 11:22:21
Buna fetelor!
Imi puteti spune si mie mai exact unde este acest restaurant? Intr-adevar, pe net nu prea am gasit nimic despre el in afara de acest forum... Stiti cumva ce capacitate maxima are, ca numar de persoane?
Mersi!

lavy_ionela
19.09.2006, 11:30:17
Buna fetelor!
Imi puteti spune si mie mai exact unde este acest restaurant? Intr-adevar, pe net nu prea am gasit nimic despre el in afara de acest forum... Stiti cumva ce capacitate maxima are, ca numar de persoane?
Mersi!

Buna! Restaurantul este la arenele BNR, intrebi la intrare unde este restaurantul.Cel mai bine este sa mergi sa-l vezi si sa vorbesti cu Alex, sau daca vrei, iti dau numarul lui de telefon sa-l intrebi care e numarul maxim de persoane. Tu cam cate persoane ai invitate? pupici

omidutza
19.09.2006, 15:42:52
ce capacitate are restuarantul?/:)

lavy_ionela
30.10.2006, 11:03:45
Buna,miresici! Ati mai aflat ceva despre acest restaurant? Si-a mai facut cineva rezervare aici? Astept pareri. Pupici

fondanta
31.10.2006, 20:00:28
Din pacate am o veste f.f.f. proasta.
Ne-au sunat de la restaurantul Al Tavola sa ne spuna ca restaurantul a fost vandul iar noii patroni nu vor onora contactele facute pana atunci.

In afara de asta - nu ne mai dau nici banii ( noi am platit un avans f. mare - 500E). Ne-au spus sa luam legatura cu cei carora le-am dat banii..ca ei nu au ce ne face...

L-am sunat pe Alex - tipu cu care am semnat contractul - si ne-a spus ca el nu mai lucreaza acolo..si ca n-are ce sa ne faca..

Vom merge maine sa vorbim la restaurant sa vedem ce se intampla..

Daca aveti sugestii sau ati mai auzit de asemenea cazuri..va rog sa ne spuneti ce putem face...

Noi avem un contract semnat si stampilat dar nu ni s-a dat chitanta.In plus contractul a fost semnat cu sefu de sala, nu cu "manageru"...

Suntem f. demoralizati...:((
In afara de stresu cu banii ..stam sa ne gandim daca sa mai facem ceva.. tinand cont ca in tara asta nimeni nu-ti garanteaza nimic...

Asteptam sugestii...iar pentru cele 7(asa am inteles) perechi care aveau nunta in vara - sorry...
N-am cuvinte ce sa mai zic..

lavy_ionela
01.11.2006, 09:17:06
Din pacate am o veste f.f.f. proasta.
Ne-au sunat de la restaurantul Al Tavola sa ne spuna ca restaurantul a fost vandul iar noii patroni nu vor onora contactele facute pana atunci.

In afara de asta - nu ne mai dau nici banii ( noi am platit un avans f. mare - 500E). Ne-au spus sa luam legatura cu cei carora le-am dat banii..ca ei nu au ce ne face...

L-am sunat pe Alex - tipu cu care am semnat contractul - si ne-a spus ca el nu mai lucreaza acolo..si ca n-are ce sa ne faca..

Vom merge maine sa vorbim la restaurant sa vedem ce se intampla..

Daca aveti sugestii sau ati mai auzit de asemenea cazuri..va rog sa ne spuneti ce putem face...

Noi avem un contract semnat si stampilat dar nu ni s-a dat chitanta.In plus contractul a fost semnat cu sefu de sala, nu cu "manageru"...

Suntem f. demoralizati...:((
In afara de stresu cu banii ..stam sa ne gandim daca sa mai facem ceva.. tinand cont ca in tara asta nimeni nu-ti garanteaza nimic...

Asteptam sugestii...iar pentru cele 7(asa am inteles) perechi care aveau nunta in vara - sorry...
N-am cuvinte ce sa mai zic..

Vorbesti serios? Tremur toata. Nu imi vine sa cred! Si eu am facut rezervare la acelasi restaurant, insa nu m-a sunat nimeni sa-mi spuna ca a fost vandut. Trebuie sa-mi revin. Eu nu sunt in Bucuresti in acest moment. ..:(

Raza_de_soare
08.11.2006, 16:29:14
Mai, dar ceva pozici aveti cu faimosul restaurant?Si...unde sunt arenele BNR?Un indiciu, dati-mi va rog, ca sa ajung si eu acolo...desi neseriozitatea imi pune mari semne de intrebare...cum sa iei banii si sa te faci ca ploua?

fondanta
08.11.2006, 21:56:39
Mai, dar ceva pozici aveti cu faimosul restaurant?Si...unde sunt arenele BNR?Un indiciu, dati-mi va rog, ca sa ajung si eu acolo...desi neseriozitatea imi pune mari semne de intrebare...cum sa iei banii si sa te faci ca ploua?

Arenele BNR sunt in Cotroceni...da' nu te duce acolo! A fost una din cele mai naspa experiente din viata mea...nu ne-am recuperat nici acum banii...am fost la OPC, la un executor judecatoresc...deocamdata nimic...Toata lumea ne zice ca nu avem cum sa ne pierdem banii...ca e un contract corect, cu numar de inregistrare si stampila care are trecuta suma de avans..Chiar daca nu avem chitanta toti zic ca nu conteaza..ca asta e mai mult pentru ei - sa-si justifice banii iar daca nu ne-au dat inseamna ca se sustrag de la taxele la stat...si sa ne ducem la garda financira...

Stres, nervi...timp pierdut..iarasi stres si nervi...Altii ne zic sa intentam proces civil...Mie mi-a lasat toata povestea un gust f. amar..De renunat la bani nu vrem - noi am dat 18 milioane avans...da' e si o treba de principiu pana la urma... te fura in tara ta...nu e drept...

Atata prostie, rautate si nesimtine cum am vazut la tipa aia ( noua managera) nu stiu daca am mai vazut pana acum..si am vazut destule...

E urat ca se pot intampla astfel de lucruri ..

Raza_de_soare
08.11.2006, 22:09:46
Fondanta, imi pare tare rau ca treci printr-o astfel de situatie.Iti doresc sa iti recuperezi banutzii cat mai repede si cu cat mai putin stres!

Pupici si sper sa iti gasesti o locatie serioasa si fara peripetii>:D<!