Ce cadou se ia viitoarei mirese la petrecerea burlacitelor?
+ Raspunde la acest subiect
Pagina 26 din 26
PrimulPrimul ... 16 24 25 26
Rezultate de la 201 la 207 din 207
    Inregistrat
    23.09.2014
    Data nuntii
    14/06/2014
    Biserica
    Catedrala Buzau
    Restaurant
    Cort La Seratta Buzau

Implicit Re: Ce cadou se ia viitoarei mirese la petrecerea burlacitelor?

un vibrator pentru momente mai grele

Inregistrat
    30.12.2014
    Data nuntii
    16/10/2012
    Biserica
    Sfantul Vasile
    Restaurant
    Aristocrat

Citat Postat de cecilia Vezi mesajul
    Daca stiti unde isi va petrece luna de miere...si daca si-o petrece in strainatate...puteti sa luati o carte despre tara respectiva.Exista pe la Diverta o colectie pe tari,alta pe orase,si afli multe lucruri,stii ce sa vizitezi,unde sa iesi la masa...e un fel de ghid.
    Puteti sa luati ceva gen lumanarele parfumate,betisoare,etc,pt o seara romantica(si un spumant de baie ar fi indicat intr-o asemenea situatie).Sau ceva bijuterii gen meli-melo,sunt de efect.Daca o cunoasteti bine pe fata(si stiti ce foloseste),ati putea alege farduri sau parfumuri.Sunt doar cateva idei,asta mi-a venit in minte pe moment.

buna, idee !

Inregistrat
    10.03.2014
    Data nuntii
    06/06/2015
    Biserica
    Roman
    Restaurant
    Hotel Roman

Fetelor, cand am fost domnisoara de onoare la una dintre cele mai bune prietene, i am organizat o zi a burlacitelor. Ne am adunat doar 4 fete, cu tot cu mireasa, cele mai bune prietene si ne am inceput ziua cu spa: sauna, imam, dusuri de relaxare, jacuzzi cu sampanie si doar pt mireasa un masaj de relaxare.
    Apoi am fost la cina, ne am cinstit cu un vin bun, am ras, am depanat amintiri si...party!!! Noaptea am petrecut o in cluburi (am inceput cu unul de baza si apoi am continuat, ca deh o data se marita prietena ta). Ei i am prins un mic voal in par si am avut grija sa o distram si sa o facem sa se simta chiar ca in ultima noapte de burlacie.
    Toata ziua respectiva a fost achitata doar de noi, asa ne am inteles si asta a fost cadoul nostru pt ea: o ultima zi ca intre fete. Asta si pt ca dupa nunta s a mutat la sotul ei in Timisoara.
    So..nu conteaza atat de mult ce cadou ii faceti, atata timp cat sunteti alaturi de ea, trup si suflet si o faceti sa si aminteasca toata viata de prietenia voastra.
    Succes!

Inregistrat
    11.03.2013
    Data nuntii
    05/09/2015
    Biserica
    Marcuta
    Restaurant
    Undeva

Citat Postat de lorelay_k Vezi mesajul
    Fetelor, cand am fost domnisoara de onoare la una dintre cele mai bune prietene, i am organizat o zi a burlacitelor. Ne am adunat doar 4 fete, cu tot cu mireasa, cele mai bune prietene si ne am inceput ziua cu spa: sauna, imam, dusuri de relaxare, jacuzzi cu sampanie si doar pt mireasa un masaj de relaxare.
    Apoi am fost la cina, ne am cinstit cu un vin bun, am ras, am depanat amintiri si...party!!! Noaptea am petrecut o in cluburi (am inceput cu unul de baza si apoi am continuat, ca deh o data se marita prietena ta). Ei i am prins un mic voal in par si am avut grija sa o distram si sa o facem sa se simta chiar ca in ultima noapte de burlacie.
    Toata ziua respectiva a fost achitata doar de noi, asa ne am inteles si asta a fost cadoul nostru pt ea: o ultima zi ca intre fete. Asta si pt ca dupa nunta s a mutat la sotul ei in Timisoara.
    So..nu conteaza atat de mult ce cadou ii faceti, atata timp cat sunteti alaturi de ea, trup si suflet si o faceti sa si aminteasca toata viata de prietenia voastra.
    Succes!
    Super frumos din partea voastra. Asta e un cadou normal si frumos pentru petrecerea burlacitei. Nu mi se pare normal si frumos sa primesc vibratoare si alte obiecte de genul asta. Acum serios, ma marit, deci am barbat, nu cred ca am nevoie de vibrator, nu ? Eu m-as supara daca as primi cadou vibrator sau am mai citit undeva tort in forma de penis. Sa fim seriosi, e petrecerea burlacitei nu facem panarama.

Inregistrat
    12.02.2015
    Data nuntii
    7/11/2015
    Biserica
    Biserica Sf. Împărați Constantin si Elena
    Restaurant
    Diplomatic

Succes!

Super rasfat pentru miresica.

6. Publicitate
    Inregistrat
    04.04.2015
    Data nuntii
    08/10/2016
    Biserica
    Undeva in bucuresti
    Restaurant
    Bucuresti

fetelor, cand am fost domnisoara de onoare la una dintre cele mai bune prietene, i am organizat o zi a burlacitelor. Ne am adunat doar 4 fete, cu tot cu mireasa, cele mai bune prietene si ne am inceput ziua cu spa: Sauna, imam, dusuri de relaxare, jacuzzi cu sampanie si doar pt mireasa un masaj de relaxare.
    Apoi am fost la cina, ne am cinstit cu un vin bun, am ras, am depanat amintiri si...party!!! Noaptea am petrecut o in cluburi (am inceput cu unul de baza si apoi am continuat:d, ca deh o data se marita prietena ta). Ei i am prins un mic voal in par si am avut grija sa o distram si sa o facem sa se simta chiar ca in ultima noapte de burlacie.
    Toata ziua respectiva a fost achitata doar de noi, asa ne am inteles si asta a fost cadoul nostru pt ea: O ultima zi ca intre fete. Asta si pt ca dupa nunta s a mutat la sotul ei in timisoara.
    Succes!
    suuuper !!!!!!!

Inregistrat
    17.08.2010
    Data nuntii
    20/05/2017
    Biserica
    Nicolae Domnesc
    Restaurant
    Crystal

In vara am fost pentru prima data domnisoara de onoare la o prietena, insa petrecerea a avut loc in alt oras si pe celelalte domnisoare nu le cunosteam deloc. Insa am reusit sa ne organizam cat de cat pe Facebook, asadar ne-am impartit "sarcinile". Eu am facut tricouri personalizate pentru mireasa (I can't keep calm...I'm getting married) si pentru noi (Team Bride) si i-am luat o tiara cu puf rosu Cealalta domnisoara i-a cumparat un compleu frumos de noapte pentru luna de miere, iar toate trei am platit consumatia la un restaurant + club. A doua zi dupa petrecere am umblat prin oras cu diverse treburi, fiind imbracate tot cu tricourile si toata lumea se uita admirativ la noi.

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 26 din 26
    PrimulPrimul ... 16 24 25 26

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
    • Nu poti adauga raspunsuri
    • Nu poti adauga atasamente
    • Nu poti edita mesajele