Ce cadou se ia viitoarei mirese la petrecerea burlacitelor?
+ Raspunde la acest subiect
Pagina 2 din 26
PrimulPrimul 1 2 3 4 12 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 207
    Inregistrat
    28.02.2007
    Data nuntii
    09/03/2011
    Biserica
    Gradina Icoanei
    Restaurant
    divortata

Implicit Re: Ce cadou se ia viitoarei mirese la petrecerea burlacitelor?

dar la ketii decorative ...sau niste sedinte la salon nu v-ai gandit sau asa ceva nu se practica in rom...

ca stiu ca fetel plac kestiunile decorative sauy fetele din ziua de astazi nu plac astea ..decat lenjeria ...diferite vase ptr cercei lumanarele ..si altele

Inregistrat
    05.08.2006
    Data nuntii
    23/06/2007
    Biserica
    Anglicana
    Restaurant
    Turabo Grand Ballroom

Noi la ultima petrecere "de burlacite" la care am fost, acum trei saptamini, am complotat toate fetele si i-am luat cadoul impreuna: un set de lenjerie sexy, unul haios (avea si niste urechiuse si o codita), un tanga din jeleu, catuse de blanita si un maaare tort hai sa spunem putin cam ...pervers. Mare, roz, cu toate detaliile anatomice necesare si baietii de la barul unde am fost l-au adus frumos, cu sampanie si artificii plasate strategic. Ah, si tot noi am impartit si consumatia sarbatoritei

Inregistrat
    18.01.2007
    Data nuntii
    30/08/2008
    Biserica
    Bucuresti
    Restaurant
    Bucuresti

Citat Postat de cinezee Vezi mesajul
    dar la ketii decorative ...sau niste sedinte la salon nu v-ai gandit sau asa ceva nu se practica in rom...

ca stiu ca fetel plac kestiunile decorative sauy fetele din ziua de astazi nu plac astea ..decat lenjeria ...diferite vase ptr cercei lumanarele ..si altele
    Sincer, m-am gandit si eu la decoratiuni, dar astea ar fi mai mult pentru casa decat pentru ea ... Fetele care au scris aici au avut idei mai "personale" pentru viitoarea mireasa ... Sedintele la salon par o idee f buna, dar cred ca trebuie sa se asocieze invitatele ca sunt cam scumpe cred...

Inregistrat
    18.01.2007
    Data nuntii
    30/08/2008
    Biserica
    Bucuresti
    Restaurant
    Bucuresti

Cool Re: Ce cadou se ia viitoarei mirese la petrecerea burlacitelor?

Citat Postat de tasha Vezi mesajul
    Noi la ultima petrecere "de burlacite" la care am fost, acum trei saptamini, am complotat toate fetele si i-am luat cadoul impreuna: un set de lenjerie sexy, unul haios (avea si niste urechiuse si o codita), un tanga din jeleu, catuse de blanita si un maaare tort hai sa spunem putin cam ...pervers. Mare, roz, cu toate detaliile anatomice necesare si baietii de la barul unde am fost l-au adus frumos, cu sampanie si artificii plasate strategic. Ah, si tot noi am impartit si consumatia sarbatoritei
    Sper ideea voastra ! Misto a fost ca voi ati putut complota cu toatele. Din pacate eu nu am avut cu cine sa ma asociez pentru ca nu cunosteam decat pe mireasa si pe sora ei, cea din urma excluzandu-se de la a da un cadou impreuna cu restul lumii ..

5. Tu (si poate el) in revista Miresici
    Inregistrat
    28.02.2007
    Data nuntii
    09/03/2011
    Biserica
    Gradina Icoanei
    Restaurant
    divortata

Citat Postat de ellie Vezi mesajul
    Sincer, m-am gandit si eu la decoratiuni, dar astea ar fi mai mult pentru casa decat pentru ea ... Fetele care au scris aici au avut idei mai "personale" pentru viitoarea mireasa ... Sedintele la salon par o idee f buna, dar cred ca trebuie sa se asocieze invitatele ca sunt cam scumpe cred...
    yo te voi contrazice putin..obiectul decorativ nu estenumai ptr casa ....poate fi si "hrana de suflet" sde uita si isi aduce aminte de la cine e sau in context l-a primit

7. Publicitate
    Inregistrat
    29.08.2006
    Data nuntii
    00/00/2009
    Biserica
    xxx
    Restaurant
    xxx

Citat Postat de cinezee Vezi mesajul

pei nu prea.. e vorba despre petrecerea burlacelor.. si trebuie niste cadouri mai...... nebunesti...

Inregistrat
    28.02.2007
    Data nuntii
    09/03/2011
    Biserica
    Gradina Icoanei
    Restaurant
    divortata

Citat Postat de arina Vezi mesajul
    pei nu prea.. e vorba despre petrecerea burlacelor.. si trebuie niste cadouri mai...... nebunesti...
    nu stiu ....poate am vb din viziunea mea ...sau poate ...vb din perspectiva mea ca yo folosesc si nebuniile alea cu sotu nu de una singura ....si se presupune sa fie numai ptr cea in cauza ....presupuneam yo ....na

sa nu radeti de mine
    Ultima editare de cinezee : 29.05.2007 11:52:19

Inregistrat
    25.04.2007
    Data nuntii
    09/09/2007
    Biserica
    Oradea
    Restaurant
    Coloseum

Eu am fost la un bridal shower in decembrie si printre cadourile primite de viitoarea mireasa se numarau: vreo 3-4 seturi de lenjerie (tanga cu sutien, body, baby-doll, corset cu ciorapi si port-jartier), toate culori diferite... in fine, o colectie intreaga! Apoi a mai fost o pereche de catuse cu blanita rosie, o brosa de la Meli Melo, un set de vesela....
    Cam asa... in principiu, au fost lucrurile "traditionale". ;)

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 2 din 26
    PrimulPrimul 1 2 3 4 12 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
    • Nu poti adauga raspunsuri
    • Nu poti adauga atasamente
    • Nu poti edita mesajele