Ce cadou se ia viitoarei mirese la petrecerea burlacitelor?
+ Raspunde la acest subiect
Pagina 1 din 26
1 2 3 11 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 207
    Inregistrat
    18.01.2007
    Data nuntii
    30/08/2008
    Biserica
    Bucuresti
    Restaurant
    Bucuresti

Cool Ce cadou se ia viitoarei mirese la petrecerea burlacitelor?

Tocmai am fost invitata (pentru prima oara recunosc) la o iesire girls only ca sa o sarbatorim pe viitoarea mireasa .. Toate bune si frumoase, dar ma gandeam ca dragut ar fi sa ii fac prietenei mele cu aceasta ocazie un cadou .. Intrebarea mea este ce cadou? Nu de alta dar traiesc cu senzatia ca toata lumea o sa ii cumpere lenjerie sexy ... si alta idee nu am!!

Inregistrat
    20.03.2007
    Data nuntii
    16/06/2007
    Biserica
    sf Ion
    Restaurant
    focsani

Implicit Re: Ce cadou se ia viitoarei mirese la petrecerea burlacitelor?

sincer, nu am fost niciodata la o petrecere organizata in cinstea unei viitoare mirese, insa mi se pregateste si mie una, cat de curand... asa cum ai spus, toate fetele se vor gandi la lenjerie intima, cat mai sexi.... cred ca nu e rau, insa ar trebui sa va consultati si sa incercati sa cumparati fiecare dintre voi un alt articol, astfel incat sa nu aveti surprize sa oferiti acelasi cadou de trei-patru ori, si, eventual in aceeasi culoare.... ati putea incerca sa faceti o vizita la un sex-shop, poate gasiti ceva interesant pentru luna de miere, si nu numai.... sau poate o carte, un ghid, care sa cuprinda sfaturi despre cum sa iti "educi" sotul , sau ceva haios... mie mi-ar placea sa primesc asemenea lucruri de la prietenele mele... si, de ce nu, un bilet pentru o vacanta doar cu fetele, dupa luna de miere...

Inregistrat
    08.02.2007
    Data nuntii
    35/14/2007
    Biserica
    In centru
    Restaurant
    In centru

Citat Postat de ellie Vezi mesajul
    Tocmai am fost invitata (pentru prima oara recunosc) la o iesire girls only ca sa o sarbatorim pe viitoarea mireasa .. Toate bune si frumoase, dar ma gandeam ca dragut ar fi sa ii fac prietenei mele cu aceasta ocazie un cadou .. Intrebarea mea este ce cadou? Nu de alta dar traiesc cu senzatia ca toata lumea o sa ii cumpere lenjerie sexy ... si alta idee nu am!!
    Si eu am exact aceeasi dilema!!!!!

Chiar azi dupa-amiaza m-a sunat prietena mea sa ma invite la Bachelorette's Party si habar nu am ce sa-i iau cadou
    Idei? Normal ca la lenjerie intima m-am gandit si eu, dar nu stiu daca as nimeri-o la sutien... Poate am sa ma duc intr-un sex shop sa-i iau o costumatie sexy de scolarita sau asistena medicala Alte idei?

Inregistrat
    07.02.2005
    Data nuntii
    08/07/2006
    Biserica
    Manastirea Radu Voda
    Restaurant
    Casa Doina

Post Re: Ce cadou se ia viitoarei mirese la petrecerea burlacitelor?

Daca stiti unde isi va petrece luna de miere...si daca si-o petrece in strainatate...puteti sa luati o carte despre tara respectiva.Exista pe la Diverta o colectie pe tari,alta pe orase,si afli multe lucruri,stii ce sa vizitezi,unde sa iesi la masa...e un fel de ghid.
    Puteti sa luati ceva gen lumanarele parfumate,betisoare,etc,pt o seara romantica(si un spumant de baie ar fi indicat intr-o asemenea situatie).Sau ceva bijuterii gen meli-melo,sunt de efect.Daca o cunoasteti bine pe fata(si stiti ce foloseste),ati putea alege farduri sau parfumuri.Sunt doar cateva idei,asta mi-a venit in minte pe moment.

Inregistrat
    02.05.2007
    Data nuntii
    31/05/2008
    Biserica
    Bisericuta de lemn
    Restaurant
    Poiana Brasov

yeap..lenjeria cred ca e cel mai obisnuit cadou. ..poate o carte despre Kama Sutra ..si o colectie de CD-uri cu muzica,preferabil romantica pr. honeymoon...

6. Publicitate
    Inregistrat
    30.11.2006
    Data nuntii
    21/04/2007
    Biserica
    Sf. Ecaterina
    Restaurant
    Bucuresti, Palatul Snagov

Lenjerie. Jucarii de la sex-shop (mai un costumas de laymate, mai o nuielusa, pe langa chestii scabroase se mai gasesc si lucruri funny). Carti pe tematica (Femeile sunt de pe Venus, barbatii de pe Marte, De ce femeile se uita in oglinda si barbatii la fotbal, etc). Masute de servit micul dejun la pat. Daca-mi mai aduc aminte sa mai fi vazut si altceva, mai adaug.

Inregistrat
    18.01.2007
    Data nuntii
    30/08/2008
    Biserica
    Bucuresti
    Restaurant
    Bucuresti

Cum petrecerea s-a "consumat" aseara, va spun impresiile mele: am iesit intr-un barulet foarte dragut de la Piata Romana, unde ne-am intercalat cu o sumedenie de persoane care venisera acolo sa vada un meci... Din 10 invitate am fost 6, dar a fost ok. Acum, surpriza, ca viitoarea mireasa a primit doar un buchet de flori de la o alta prietena si de la mine "clasicul" set de noapte sexy si rosu care i-a facut mare placere ... M-am intrebat retoric ce e drept de ce celelalte invitate nu au cadorisit-o ...
    Oricum ideile voastre mi-au placut si data viitoare o sa fiu mai pregatita, mi-a placut mult ideea cu setul pentru micul dejun ca mi s-a parut foarte romantic ..

Inregistrat
    08.02.2007
    Data nuntii
    35/14/2007
    Biserica
    In centru
    Restaurant
    In centru

Da, si eu am fost singura care i-am luat cadou prietenei mele, mai primise doar un buchet de flori...
    I-am luat o pereche de catuse cu blanita lila si o pereche de tanga din jeleu de capsuni

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 1 din 26
    1 2 3 11 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Ce cadou luam nasilor? Cand il oferim?
      De luiza in forum Nasii de cununie
      Răspunsuri: 3611
      Ultimul mesaj: 10.07.2015, 18:17:16
    2. Ce ati primit cadou de la nasi?
      De irina in forum Nasii de cununie
      Răspunsuri: 148
      Ultimul mesaj: 26.04.2013, 02:36:11
    3. Ce dau cadou la cununia civila?
      De caramella in forum Cununia civila
      Răspunsuri: 143
      Ultimul mesaj: 01.04.2013, 15:10:01
    4. Cheful burlacitelor in TM