Petrecerea burlacilor
+ Raspunde la acest subiect
Pagina 1 din 14
1 2 3 11 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 111
    Inregistrat
    15.01.2007
    Data nuntii
    07/07/2007
    Biserica
    Sf. Gheorghe
    Restaurant
    Piatra Neamt

Question Petrecerea burlacilor

Sper sa nu va surprinda tare, dar eu as vrea sa ii organizez EU petrecerea burlacilor!!! El nu zice nici ca vrea petrecere, nici ca nu vrea (cred ca se gandeste sa nu ma supere!!! )

Asa ca am decis sa ii fac surpriza: vb cu fratele si prietenii lui si vreau sa fie o petrecere a burlacilor pe cinste, cu tot tacamul-inclusiv o dansatoare profi, DOAR DANSATOARE- Si ma gandesc sa fie cu o saptamana inainte de nunta... sa aiba timp sa isi revina...

Sunt prea indulgenta???

Inregistrat
    21.02.2007
    Data nuntii
    00/11/2006
    Biserica
    -
    Restaurant
    -

Implicit Re: dar petrecerea lor ?

depinde de ce ai si tu de gand sa faci cu fetele ....daca aveti de gand sa va faceti de cap,eu zic ca esti fair play ...nu stiu ce sa-ti spun mai mult pt ca noi nu am avut timp de asa ceva...eram prea stresati cu organizarea .....

Inregistrat
    07.02.2005
    Data nuntii
    16/05/2015
    Biserica
    Ye Olde
    Restaurant
    M.A.

Citat Postat de pepita Vezi mesajul
    Sper sa nu va surprinda tare, dar eu as vrea sa ii organizez EU petrecerea burlacilor!!! El nu zice nici ca vrea petrecere, nici ca nu vrea (cred ca se gandeste sa nu ma supere!!! )

Asa ca am decis sa ii fac surpriza: vb cu fratele si prietenii lui si vreau sa fie o petrecere a burlacilor pe cinste, cu tot tacamul-inclusiv o dansatoare profi, DOAR DANSATOARE- Si ma gandesc sa fie cu o saptamana inainte de nunta... sa aiba timp sa isi revina...

Sunt prea indulgenta???
    pai ce inseamna doar dansatoare?! danseaza vals? LOOOOL

Inregistrat
    30.11.2006
    Data nuntii
    21/04/2007
    Biserica
    Sf. Ecaterina
    Restaurant
    Bucuresti, Palatul Snagov

Sunt prea indulgenta???
    Eu, daca nu i-ar organiza-o nasul , i-as organiza-o eu. Cu stripteuza cu tot. Stai linistita ca nu-si pierde mintile dupa o dansatoare profesionista - ala e scenariu de hollywood. Sa stii ca de regula si ei fac caterinca - cum facem si noi. Cum nici tu nu te-ai gandi sa ... cu stripperul pe care poate ti-l fac cadou prietenele, nici el nu se va gandi. Bravo pt initiativa!

Inregistrat
    29.08.2006
    Data nuntii
    00/00/2009
    Biserica
    xxx
    Restaurant
    xxx

Sunt prea indulgenta???
    tare ideea asta, pt k ii alegi u dansatoarea... hahaha!!! asta s numeste "libertate manipulata".. adik u n-ai nik impotriva sa aiba petrecerea burlacilor, doar k i-o organizezi u... adik o sa tii totu sub control si o sa fie asa cum vrei...

6. Publicitate
    Inregistrat
    07.02.2005
    Data nuntii
    08/07/2006
    Biserica
    Manastirea Radu Voda
    Restaurant
    Casa Doina

Talking Re: dar petrecerea lor ?

Sunt prea indulgenta???
    Cool!!Cred ca dc ma gandeam i-o faceam eu,vorba ta.Lui Tzutzi i-au organizat-o niste prieteni,dar nu se prea pricepeau,si au adus 2 gagici care erau cam...mi-ar fi placut sa arate mai bine.Daca i-as fi organizat-o eu,as fi facut o selectie mai atenta,un casting looool.Erau ok fetele,dar se putea muuult mai bine.Macar erau de gasca,cand am venit si noi fetele acolo,le-a pus nasu sa danseze si cu mine.
    Asa ca ...go for it,sotul tau o sa aprecieze!

Inregistrat
    18.04.2007
    Data nuntii
    06/09/2008
    Biserica
    Biserica Dacia
    Restaurant
    TIMISOARA,Via Aurelia

Thumbs up Re: dar petrecerea lor ?

Ciao,dragutzelor

Laudabile idei......... dar voi vad ca sunteti cat de cat informate...........eu am avut de mult ideea sa-i fac o petrecere surpriza tip "adio burlacie",dar inafara de faptul ca as fi vrut sa nu stie de la cine e si nici macar invitatii sa nu stie..........mai e marea problema a locatiei si dansatoarei si ca am nevoie de un complice de incredere.........dintre prietenii lui(pe care inca nu l-am gasit)pt bautura si idei mai indraznete,ca doar numai ei stiu cu adevarat ce-si doreste un barbat de petrecerea burlacilor..........si deocamdata e in stadiul de plan.........mai ales ca mai e mai bine de un an pana la nunta........va pup

Inregistrat
    18.01.2007
    Data nuntii
    30/08/2008
    Biserica
    Bucuresti
    Restaurant
    Bucuresti

Mi se pare super idee sa ii organizezi TU petrecerea ca ai totul sub control in felul asta ..

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 1 din 14
    1 2 3 11 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
    • Nu poti adauga raspunsuri
    • Nu poti adauga atasamente
    • Nu poti edita mesajele