Nunta in mai ghinion ???
+ Raspunde la acest subiect
Pagina 1 din 45
1 2 3 11 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 357
    nikolle Guest

Implicit Nunta in mai ghinion ???

BUNA MIRESUCILOR..eu am nunta pe 13 MAI 2006 si m-a innebunit de cap lumea:"CA NU E BINE IN MAI" dar cand mai aude cate unu ca e shi pe 13 "AAAAAAAAAAAAAA"8) NU MAI STIU CE SA MAI CRED , am shi eu niste mici superstitii ca tot omu...dar o nunta e ceva serios, cand am pus nunta nu ne-am gandit sa fie pe o data anume
    ASTEPT SI PARERILE VOASTRE

Inregistrat
    07.02.2005
    Data nuntii
    06.05.2006
    Biserica
    Sf. Nicolae
    Restaurant
    Parc

Implicit Re: superstitii(SAU NU)

Important e sa nu crezi in toate prostiile si sa nu te lasi influentata. Daca pentru tine e OK mai si 13 atunci ceilalti trebuie sa accepte. Si eu am nunta in mai si nu-mi pasa de gura lumii; atunci vom implini 6 ani deci e un moment special!

Inregistrat
    07.02.2005
    Data nuntii
    10/09/2005
    Biserica
    Sf.Elefetrie
    Restaurant
    Bucuresti, Club A.Ro

Conteaza mult prea putin data, important este sa va iubiti, sa va respectati si sa va bucurati de ziua minunata a nuntii! Lasa babele sa vorbeasca si tu bucura-te cu tot sufletul!

Pupici

nikolle Guest

avetzi mare dreptate intre timp am fost si la preot pt ca nu ma asteptam sa-mi raspunda cineva aici shi preotul ne-a spus ca nu e nici o problema dpdv religios "sint doar babisme" a zis el
    Va multumesc din suflet!

nikolle Guest

ms pt sfat se pare ca faci pasul cu o saptamana inaintea mea ITI DORESC O NUNTA MAGICA

6. Publicitate
    miresuca_surprinsa Guest

Buna Nikolle!
    Vreau sa-ti spun ca si eu am nunta tot pe 13 mai si nu-mi fac nici un fel de probleme in legatura cu aceasta data; cu atat mai mult cu cat 13 mai este data la care eu si logodnicul meu implinim 6 ani.
    Deci la noi este cu noroc aceasta data, de aceea am si ales-o.
    Si daca la noi este norocoasa ziua, de ce nu ar fi si pt altii?
    Asa ca, nu-ti mai face probleme in acesta privinta si organizeaza-ti nunta, pt ca de pe 13 mai vei deveni sotie...nu-i asa ca-i frumos??
    In plus, am auzit ca toate casniciile din luna mai sunt ocrotite de Sfintii Constantin si Elena.
    BAFTA LA PREGATIRI SI CASA DE PIATRA!

nikolle Guest

da suna foarte frumos mersi mult chiar am nevoie si de bafta la pregatiri pt ca nu prea am facut multe;am ales deabia restaurantul, muzica si biserica dar mai sint multe de facut nu stiu nici rochie de care sa vreau, dupa parea mea toate sint frumoase, eu n-am vazut niciodata mireasa urata it

anonymous Guest

Buna,

Si noi avem nunta tot pe 13 mai si este ziua sotului meu, deci vreau sa va spun ca NICIODATA aceasta zi nu imi va putea aduce ghinion. Sunt foarte fericita si eu nu cred ca trebuie sa ne pese de ceea ce se spune, ei dar cei care se casatoresc in ianuarie, aprilie, etc si se despart ce se mai spune??
    Fete, aiurea, eu nu am stiut asta, pana nu a venit cineva si mi-a spus. Mai ca eram in stare sa cred, insa nu se merita sa iti umpli gandurile cu asa ceva, oricum sunt atat de multe lucruri de facut.

Sa fie intr-un ceas bun.
    VA pupic,

Anne

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 1 din 45
    1 2 3 11 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. B&B sunt neseriosi de obicei sau am avut eu ghinion?
      De lyanna in forum Subiecte arhivate
      Răspunsuri: 23
      Ultimul mesaj: 02.12.2007, 21:17:22

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
    • Nu poti adauga raspunsuri
    • Nu poti adauga atasamente
    • Nu poti edita mesajele