+ Raspunde la acest subiect
Pagina 5 din 173
PrimulPrimul ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 33 la 40 din 1379
    Inregistrat
    05.06.2006
    Data nuntii
    01/01/2001
    Biserica
    Sf
    Restaurant
    Bucuresti

Implicit Re: recomandari medici ginecologi

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    eu vreau sa mi gasesc un medic ginecolog bun la municipal........cineva care sa ma urmaresca tot timpul...ianainte,in timpul si dupa sarcina.......o sa ma interesez printre colegele care au facut stagiul la municipal......sa vad ce zic......eu am facut la cantacuzino>sunt medici f buni uni,dar conditiile nu mi plac.........tre sa gasesc eu sa le imbin pe amandoua si medic bun si conditii
    Mitutza... eu zic sa gasesti intai un DR. BUN... si poi sa vezi unde lucreaza... Nu sa te duci dupa cladiri...

Inregistrat
    25.06.2006
    Data nuntii
    02/06/2007
    Biserica
    Bucuresti,Sf.Spiridon cel Nou
    Restaurant
    Bucuresti,LA PECHEA

Citat Postat de andradap Vezi mesajul
    Mitutza... eu zic sa gasesti intai un DR. BUN... si poi sa vezi unde lucreaza... Nu sa te duci dupa cladiri...
    pai conteaza in primul rand medicul.........am spus asta de multe ori.......sin intre un medic bun si conditii ,aleg clar medicul.....insa,dc am de unde alege ,de ce nu??......... ............deci eu in anumite spitale nu ma duc,cu atat mai mult sa nasc ...........si stiu ce vorbesc..........categoric NU...........eu zic ca mai ales cand nasti ai nevoie de anumite conditii>sala in care nasti,si multe alte conditii de bun simt.........nu se intra,dupa umila mea parere,intr o sala de nasteri(si in general intr o sala de operatii) in papucii cu care iesi pe afara,nu intra cine vrea si cand vrea,nu se intra cu paru balai in vant,nu pui o pacienta pe masa naste,si pui alta in acelasi loc fara sa schimbi,consultatii cu aceleasi manusi de la o pacienta la alta!!!!>strigator la cerrrrrrr........si multe altele..........multi ma pot contrazice ca s au operat sau nascut si n au murit!!!........eu nu pot!! .........imi stau pe creier lucrurile astea...........mai conteaza uneori si dotarile spitalului,conditiile.........medicul ,in primul rand,insa

Inregistrat
    07.02.2005
    Data nuntii
    00/00/0000
    Biserica
    ------
    Restaurant
    -------

Citat Postat de crisarh Vezi mesajul
    Eu am intalnit la dentista o graviduta si am intrat in vorba cu ea si am ajuns la discutia despre medici si ea mi-a zis ca toti cei trei medici de la acel cabinet sunt buni, dar ca dr Albu este mai de treaba. Sa-mi spui si mie cum a fost ca as vrea sa mai trec si eu pe acolo cat de curand

O sa-ti spun...numai sa nu ajungi tu inaintea mea
    Nu de alta dar in primul rand mi-e groaza numai cand ma gandesc, si se mai gaseste cate un motiv ca sa mai aman
    Tweety Jr.

Inregistrat
    05.06.2006
    Data nuntii
    01/01/2001
    Biserica
    Sf
    Restaurant
    Bucuresti

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    eu zic ca mai ales cand nasti ai nevoie de anumite conditii>sala in care nasti,si multe alte conditii de bun simt.........nu se intra,dupa umila mea parere,intr o sala de nasteri(si in general intr o sala de operatii) in papucii cu care iesi pe afara,nu intra cine vrea si cand vrea,nu se intra cu paru balai in vant,nu pui o pacienta pe masa naste,si pui alta in acelasi loc fara sa schimbi,consultatii cu aceleasi manusi de la o pacienta la alta!!!!>strigator la cerrrrrrr........si multe altele..........multi ma pot contrazice ca s au operat sau nascut si n au murit!!!........eu nu pot!! .........imi stau pe creier lucrurile astea...........mai conteaza uneori si dotarile spitalului,conditiile.........medicul ,in primul rand,insa
    Sper ca nu te referi la GIULESTI! Ca acolo intr-adevar este super aglomerat, super multi doctori, super multe femei gravide, etc... DAR repet eu SPER ca nu te refereai la GIULESTI mai sus!!!

Dar oricum apucam sa discutam noi mai multe la intalnire

5. Tu (si poate el) in revista Miresici
    Inregistrat
    24.08.2006
    Data nuntii
    05/11/2006
    Biserica
    elefterie
    Restaurant
    Bucuresti, american beer house

de doctora LILIANA POPA(FOSTA ROSU) stie cineva ceva??

7. Publicitate
    Inregistrat
    13.10.2006
    Data nuntii
    29/09/2007
    Biserica
    Manastirea Sinaia
    Restaurant
    Sinaia, Hotel Palace

Citat Postat de cristinaandreea Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Ma pregatesc si eu pentru primul control inainte de sarcina. Bebe este in plan.
    As vrea sa merg la un singur medic pe perioada sarcinii si sa si nasc. Pana acum am fost la Dr Gabriela Dinca. Imi place de ea; pana acum a fost ok la controlalele de rutina mai mult sau mai putin la care am fost.

Vreau sa intreb daca a nascut cineva cu ea sau daca ati auzit cate cave?

Mii de mutumiri
    Am fost saptamana trecuta la Dr Dinca pentru niste analize, trimisa de medicul meu si mi-a facut o impresie foarte buna.In primul rand mi-a confirmat ceea ce mi spus Dr Herghelegiu in legatura cu problemele mele. mi-a placut si atitudinea ei - e foarte dragutza, si raspunde la toate intrebarile. Ce-i drept am asteptat cam mult , au fost intarziate toate programarile cu o ora...dar eu zic ca a meritat!

Inregistrat
    07.02.2005
    Data nuntii
    00/00/2000
    Biserica
    ......
    Restaurant
    ........

Citat Postat de corinutza79 Vezi mesajul
    Am fost saptamana trecuta la Dr Dinca pentru niste analize, trimisa de medicul meu si mi-a facut o impresie foarte buna.In primul rand mi-a confirmat ceea ce mi spus Dr Herghelegiu in legatura cu problemele mele. mi-a placut si atitudinea ei - e foarte dragutza, si raspunde la toate intrebarile. Ce-i drept am asteptat cam mult , au fost intarziate toate programarile cu o ora...dar eu zic ca a meritat!
    mai toti dr ginecologii au o problema cu punctualitatea asta pt ca mereu le mai naste o pacienta si mai apre ceva neprevazut

Inregistrat
    27.07.2006
    Data nuntii
    11/11/2006
    Biserica
    Domnita Balasa
    Restaurant
    Bucuresti

Citat Postat de corinutza79 Vezi mesajul
    merci corinutza
    si mie imi place mult de ea; ne-am mai vazut de cateva ori de cand am postat primul anunt
    decamdata totul merge bine: analizele au iesit ok, ... am renuntat la pilule....

sa vedem cand vrea bebelusul sa vina

te pup
    si success cu pregatirile de nunta

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 5 din 173
    PrimulPrimul ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Mamici si burtici in Dolj
      De dyenutza24 in forum Judetul Dolj
      Răspunsuri: 1031
      Ultimul mesaj: 03.04.2014, 19:48:42