Muzica nunta in Sibiu
+ Raspunde la acest subiect
Pagina 1 din 47
1 2 3 11 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 374
    Inregistrat
    20.04.2006
    Data nuntii
    23/09/2006
    Biserica
    Muzeul Satului
    Restaurant
    Sibiu,Restaurant

Implicit Muzica nunta in Sibiu

Voi avea DJ si n-as vrea sa-mi iau iar teapa.
    Pe scurt:din auzite,m-am dus si am vorbit cu un DJ,prin martie.Tipul parea OK in general.I-am spus cam ce gen de muzica preferam si el a spus ca are dar el va pune muzica dupa cum simte el starea de spirit a mesenilor.Am vrut sa-i spun ca atata timp cat eu il platesc nu hotareste el sau mesenii dar m-am abtinut.Eiiiii,sambata asta am fost la o nunyta unde tipul era DJ.A pus o muzica groaznica.Nimeni n-a dansat cu orele.si el cica simte atmosfera!!!Bleahh!
    Si,ca atare,am luat-o de la capat cu cautarile de DJ.Voi pe cine ati avut/aveti?Daca nu puteti sa scrieti pe site,trimiteti-mi va rog un MP.
    Multumesc

Inregistrat
    20.04.2006
    Data nuntii
    nu a fost setata
    Biserica
    -
    Restaurant
    -

Implicit

salut! vezi ca am deschis un black list, in sibiu este o firma Maggic marriage care da tepe, am inteles de dj-ul de la galileo ca s-a imbatat urat la o nunta si a facut scandal... eu stiu un DJ f. bun, dar e din mures, daca vrei poti vb cu el, poate se deplaseaza... cat e muzica prin sibiu?? adica cat costa? la noi merge cam la 10 000 000 un dj, 6 000 000 cu PC, si 20- 25 000 000 formatie!

daca te intereseaza, scrie-mi pe privat!

Inregistrat
    03.08.2006
    Data nuntii
    09/09/2006
    Biserica
    caetdrala mitropoliei
    Restaurant
    sibiu

Implicit

din pacate nici eu nu am gasit un dj ca lumea. stiti cums e zice ca muzica si vinul face totul la o petrecere. daca gasiti pe cineva sa ma anuntati si pe mine. mersi!

Inregistrat
    20.04.2006
    Data nuntii
    20/08/2006
    Biserica
    sf. Dimitrie
    Restaurant
    venetia

Smile incearca asta

superdj.ro/contact.html[/url]. eu am nunta in Pitesti si tipii se deplaseaza.....costa 150 de euro + 50 deplasarea....mi-a dat si mie pontul mam, care i-a avut la nunta si mi-a zis ca a fost totul super...

5. Tu (si poate el) in revista Miresici
    Inregistrat
    03.08.2006
    Data nuntii
    09/09/2006
    Biserica
    caetdrala mitropoliei
    Restaurant
    sibiu

Implicit

draga rocsi, tu tot pe acei tipi i-ai anganjat? daca da, sa-mi spui cum a fost la nunta! mersi

7. Publicitate
    Inregistrat
    20.09.2006
    Data nuntii
    12/05/2007
    Biserica
    Catedrala
    Restaurant
    Sibiu

Implicit Re: DJ-Sibiu

Citat Postat de oanai
    Voi avea DJ si n-as vrea sa-mi iau iar teapa.
    Pe scurt:din auzite,m-am dus si am vorbit cu un DJ,prin martie.Tipul parea OK in general.I-am spus cam ce gen de muzica preferam si el a spus ca are dar el va pune muzica dupa cum simte el starea de spirit a mesenilor.Am vrut sa-i spun ca atata timp cat eu il platesc nu hotareste el sau mesenii dar m-am abtinut.Eiiiii,sambata asta am fost la o nunyta unde tipul era DJ.A pus o muzica groaznica.Nimeni n-a dansat cu orele.si el cica simte atmosfera!!!Bleahh!
    Si,ca atare,am luat-o de la capat cu cautarile de DJ.Voi pe cine ati avut/aveti?Daca nu puteti sa scrieti pe site,trimiteti-mi va rog un MP.
    Multumesc
    Oana, despre ce DJ vorbesti ? Te rog spune-mi, cred ca va fi si pt. noi o problema, muzica. Spune-mi cel putin prenumele, sau initialele, sa imi dau seama daca dau de el. Mersi ! Si bafta multa !!!

Inregistrat
    09.08.2006
    Data nuntii
    14/10/2006
    Biserica
    biserica
    Restaurant
    Sibiu

Implicit Sunt disperata!

Am nevoie urgenta de un DJ. Unul deschis la minte, care sa fie de acord sa puna muzica pe care i-o dau eu si sa si completeze cu ce mai are el, inclusiv populara, ca de aia n-am (din zona Cluj, Arad si Sibiu). Sa nu-mi puna manele, sa nu vina cu idei de urcat mireasa pe masa si, mai ales sa fie liber pe 14 octombrie. Va rog sa ma ajutati, sunt DISPERATA!

Inregistrat
    09.07.2006
    Data nuntii
    04/06/2006
    Biserica
    buna vestire-greceasca
    Restaurant
    tulcea, marinarul

Implicit Re: Sunt disperata!

Citat Postat de alison
    Am nevoie urgenta de un DJ. Unul deschis la minte, care sa fie de acord sa puna muzica pe care i-o dau eu si sa si completeze cu ce mai are el, inclusiv populara, ca de aia n-am (din zona Cluj, Arad si Sibiu). Sa nu-mi puna manele, sa nu vina cu idei de urcat mireasa pe masa si, mai ales sa fie liber pe 14 octombrie. Va rog sa ma ajutati, sunt DISPERATA!
    in asa scurta perioada care ti-a ramas, eu zic sa vb cu un dj de club, sau sa apelezi la o agentie de organizari nunti, care o sa te usuce ,....dar macar rezolvi o treaba stringenta!

dar pana acum ?!ce s-a intamplat de ai ajuns in situatia aceasta?

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 1 din 47
    1 2 3 11 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Totul despre muzica in Arges
      De Dianutza in forum Servicii si furnizori
      Răspunsuri: 1089
      Ultimul mesaj: 18.11.2014, 15:07:24
    2. Totul despre muzica in Braila
      De mcz in forum Servicii si furnizori
      Răspunsuri: 321