Rochii cumparate din Turcia
+ Raspunde la acest subiect
Pagina 1 din 37
1 2 3 11 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 294
    Inregistrat
    05.01.2007
    Data nuntii
    19/08/2007
    Biserica
    Sf Mina
    Restaurant
    constanta condor mamaia

Implicit Rochii cumparate din Turcia

Puteti gasi rochii foarte foarte frumoase si acceptabile la pret
    Eu una de acolo imi voi cumpara rochia. Am vazut deja un model si sigur il voi comanda luna asta cand voi merge. Si surpriza e ca ma duc cu soacra sa mi-o cumpar
    Poate o sa postez si cateva poze in viitor

Inregistrat
    28.07.2006
    Data nuntii
    00/00/0000
    Biserica
    Bucuresti
    Restaurant
    Bucuresti

Implicit Re: Rochii cumparate din Turcia

pai da-ne si noua mai multe informatii legate de modele, pret, calitate. unde in turcia? ca turcia e mare! poze?????

Inregistrat
    25.06.2006
    Data nuntii
    02/06/2007
    Biserica
    Bucuresti,Sf.Spiridon cel Nou
    Restaurant
    Bucuresti,LA PECHEA

crec ca mi scapa ceva.......care e faza cu rochiile din turcia??

Raza_de_soare Guest

Citat Postat de arcadia_8august Vezi mesajul
    Puteti gasi rochii foarte foarte frumoase si acceptabile la pret

Putem sa da...putem sa nu...daca ne-ar pune cineva cateva site-uri turcesti la dispozitie, ar fi ceva.Ma batuse si pe mine gandul acum vreo luna sa plec in Turcia, asa, aiurea, in Istanbul,ca m-ar ghida doi turci, prieteni ai unei prietene...dar...nu stiu daca merita investitia in timp si bani...Merita?poate nu ma mai intorc!

Inregistrat
    05.01.2007
    Data nuntii
    19/08/2007
    Biserica
    Sf Mina
    Restaurant
    constanta condor mamaia

Fetelor din Istanbul. Acolo sunt magazine cate vrei. E imposibil sa nu gasiti ceva ce sa va placa. Gasiti rochii cuprinse intre 300-800$ adica destul de acceptabil, pret care include pantofii, voalul, diadema, ciorapii, adica tot ce ai nevoie. Poze nu am deoarece nu am facut si de situri nu am idee ca eu le-am vazut in magazinele de acolo.

6. Publicitate
    Raza_de_soare Guest

Citat Postat de arcadia_8august Vezi mesajul
    Fetelor din Istanbul. Acolo sunt magazine cate vrei. E imposibil sa nu gasiti ceva ce sa va placa. Gasiti rochii cuprinse intre 300-800$ adica destul de acceptabil, pret care include pantofii, voalul, diadema, ciorapii, adica tot ce ai nevoie. Poze nu am deoarece nu am facut si de situri nu am idee ca eu le-am vazut in magazinele de acolo.

Macar ai niste adrese ale magazinelor de acolo?sau niste puncte de reper, ca Istanbulul e mare...

Offf....iar imi dati idei!

Inregistrat
    14.12.2006
    Data nuntii
    14/07/2007
    Biserica
    Sf Traime Ghencea-Lira
    Restaurant
    Turabo-Grand Ballroom

Din intamplare am auzit si eu ca in turcia 'fug caini cu covrigi in coada' asa ca mi-am planificat fugutza o plecare in luna februarie acolo pt a imi cumpara rochia de mireasa. am auzit numai lucruri bune despre magazinele de rochii de mireasa din Istambul, rochii frumoase materiale calitativ bune si cusute f bine iar preturile sunt minime in comparatie cu magazinele noastre. Turci au un talent deosebit ca si chinezii de altfel in a face copii foarte bune ale unor rochii de mireasa super ... Eu am mai mers la cumparaturi in turcia asa ca va pot spune ca cheltuielile de sedere acolo sunt minime de ex sunt hoteluri unde merg doar romani unde costa camera 10$/ noapte ( camera de o persoana) iar restaurantele sunt f ieftine asa ca nu o sa va coste mult dar la partea cu rochiile de mireasa nu prea stiu f multe de la cineva trecut prin asta . Poate cineva sa ne de-a mai multe detalii ? va rog mult

Inregistrat
    22.01.2007
    Data nuntii
    21/04/2007
    Biserica
    Nic.Negustor
    Restaurant
    Bucuresti, Calypso

Sunt extraordinar de ieftine rochiile in Turcia si foarte frumoase. iti pot face la comanda de pe o zi pe alta. Asa am procedat eu!
    Mi-am ales modelul din catalog (in tara sigur m-ar fi costat peste 1000 euro) iar a doua zi a fost gata, binenteles cu toate accesoriile (minusi, voal, diadema) si a costat 420 euro.
    O adresa:in Grand Bazar (parca 4 statii de la gara) se intra in Mahmutpasa Caddesi (puteti intreba, toti stiu romana) este la nr.124-126. E o strada numai cu boutiq-uri de nunti de la costume pentru miri, rochii mirese, rochii cununii, pina la florile de pus in piept.
    Mergeti cu incredere, banutii se amortizeaza, in conditiile in care vreti sa va imbracati amindoi.
    Camera hotel:40 usd cu mic dejun (are 3 paturi)
    Transport tren: 100 euro/persoana
    Transport avion:168 euro (cu taxe)/persoana
    Transport taxi aeroport Istanbul - 10 usd
    Mincare foarte ieftina...

Succes!

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 1 din 37
    1 2 3 11 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Luna de miere in Turcia
      De Alinta in forum Luna de miere si alte calatorii