Restaurante in Pascani
+ Raspunde la acest subiect
Pagina 1 din 6
1 2 3 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 47
    Inregistrat
    26.10.2008
    Data nuntii
    26/07/2009
    Biserica
    cetatea neamtului
    Restaurant
    central neamt

Implicit Restaurante in Pascani

fetelor am nevoie de ajutor,este cineva din voi care are nunta in 2009 in pascani?stiti ceva despre restaurantele de acolo???va multumesc anticipat

Inregistrat
    09.10.2008
    Data nuntii
    16/05/2009
    Biserica
    Sf. Vineri
    Restaurant
    Iasi/ Hotel Unirea- Panoramic

Implicit Re: restaurante in pascani

Eu sunt din Pascani la origini, dar am ales sa fac nunta in Iasi pentru ca locuiesc de mult aici, si nici nu ma dau in vant dupa restaurantele din Pascani! Oricum cel mai cautat in Pascani este restaurantul Hotelului Central, iar anul asta meniul a ajuns in jur de 180 RON, fara bauturi, prajituri sau tort, stiu pentru ca a facut o cunostinta nunta acolo! Din cate mi-a spus mancarea a fost buna!

Inregistrat
    18.05.2009
    Data nuntii
    19/09/2009
    Biserica
    adormirea maicii domnului
    Restaurant
    pascani,select plus

buna pentru cine mai este interesat pot recomanda eu cateva restaurante din pascani;unul ar fi cel de la hotel central,dar am inteles ca preturile sunt cam piperate,mai este cel de la victoria dar eu am fost la cateva nunti acolo si nu-mi place ca nu prea e renovat,nu au nici aer conditionat si ultimul este cel mai nou restaurant din pascani,la fosta fabrica de zahar se numeste select plus si pot sa spun ca e un restaurant de nota10.servire buna,preturi convenabile.acolo am eu nunta in septembrie 2009 pe 19.pupici.

Inregistrat
    09.10.2008
    Data nuntii
    16/05/2009
    Biserica
    Sf. Vineri
    Restaurant
    Iasi/ Hotel Unirea- Panoramic

Citat Postat de leonashp Vezi mesajul
    buna pentru cine mai este interesat pot recomanda eu cateva restaurante din pascani;unul ar fi cel de la hotel central,dar am inteles ca preturile sunt cam piperate,mai este cel de la victoria dar eu am fost la cateva nunti acolo si nu-mi place ca nu prea e renovat,nu au nici aer conditionat si ultimul este cel mai nou restaurant din pascani,la fosta fabrica de zahar se numeste select plus si pot sa spun ca e un restaurant de nota10.servire buna,preturi convenabile.acolo am eu nunta in septembrie 2009 pe 19.pupici.
    Cat te ajunge meniul si ce cuprinde?

Inregistrat
    15.09.2007
    Data nuntii
    31/01/2000
    Biserica
    Sf Gheorghe
    Restaurant
    Bucuresti

Buna! sunt din pascani. eu am avut nunta anul trecut si am facut la coroana si afost super. te poti intelege cu cei de acolo. voua cine va orneaza la nunta?

6. Publicitate
    Inregistrat
    29.03.2009
    Data nuntii
    15/08/2009
    Biserica
    Sf.Vineri
    Restaurant
    pascani,hotel central

buna,sunt si eu din pascanu,dar locuiesc in austria cu viitorul sot,avem nunta p 15 august adik luna viitoare la hotel central,noua ni sa spus ca un meniu near ajunge in jur d 1 mil 400 cu bauturile incluse,acum nu mai stiu daca sa fi schimbat ceva,vom vedea cand vom mere acasa,oricum e f frumos restaurantul,fata d cum era inainte,si la visctoria pacat ca nu renoveaza ar fi un loc super pt petreceri,daca mai afalti d noi modificari la hotel central va rog anuntatima.va pup

Inregistrat
    18.12.2008
    Data nuntii
    09/10/2010
    Biserica
    Adormirea Maicii Domnului
    Restaurant
    Pascani, Select Plus

Acum cel mai in voga e restaurantul Select Plus care are doua sali, una mai mica (pt aprox 150 de pers) si una mai mare (200-300 pers, poate chiar mai mult) atasez mai jos poze cu sala. Deasupra restaurantului au ridicat si niste camere care ar trebui sa fie deja gata, e o chestie f faina, mai ales daca ai pers din alte localitati sau vrei sa te schimbi etc.
    Hotel Central ramane si el favorit dar sala e cam micuta - cel mult 150 de pers, mai este si cel de la Expres, nu stiu cum se cheama... langa cofetaria Boema, Victoria- daca iti place ceva mai boem si comunist si altele chiar nu mai stiu.
    Dupa ce fac nunta o sa dau mai multe detalii .
    Si fabrica din spate e deja pe jumatate demolata, sper ca pana la nunta mea sa fie terminata.
    Imagini atasate
    Ultima editare de pixi : 24.06.2010 03:26:35

Inregistrat
    27.06.2010
    Data nuntii
    18/06/2011
    Biserica
    "Inaltarea Domnului", Pascani
    Restaurant
    select plus pascani

fetelor si eu am nunta la anu pe 18 iunie la select in sala mica! mie mi s-a spus k incap acolo 100 perechi si sper sa fie adevarat. sunt un pic dezamagita de faptul k majoritatea celor care au avut nunta acolo s-au plans de mancare (cum k nu ar fi extraordinara) si de asemenea de servirea proasta (spunea cineva k le-a pus aperitivul la ora 22:00 si apoi friptura la ora 1:00). daca voi stiti altceva si daca intr-adevar ma insel va rog sa-mi spuneti k mi-ati lua o piatra de pe inima, iar daca stiti cam ce cuprinde un meniu spuneti-mi si mie va rog.

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 1 din 6
    1 2 3 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. cineva din pascani este?
      De giulianna in forum Subiecte arhivate
      Răspunsuri: 3
      Ultimul mesaj: 02.12.2006, 23:33:43

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
    • Nu poti adauga raspunsuri