Cocosul Rosu - Militari
+ Raspunde la acest subiect
Pagina 1 din 66
1 2 3 11 51 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 527
    ally22chuchita Guest

Question Cocosul Rosu - Militari

Am mare nevoie de parerile celor care au facut nunta aici sau care urmeaza sa o faca. As vrea neaparat sa tin petrecerea aici dar am o mica dilema....spatiul la sala de la etajul 1.Daca puteti sa ma ajutati

Inregistrat
    04.07.2006
    Data nuntii
    04/11/2006
    Biserica
    catedrala sf.gheorghe
    Restaurant
    slatina, restaurant rocky

Smile Re: Cocosul Rosu - Militari

eu am fost la o nunta acolo acum 2 veri, era chiar la etajul1. Spatiul nu e prea mare. Din cate imi amintesc eu (asta dak n-au mai modificat ceva) erau 2 sali. Ca nr. de persoane nu cred sa fi fost mai mult de 100. Mirii au fost foarte incantati ! Dar ceea ce-ti spun eu acum ...e de acum 2 ani. Mai intereseaza-te!
    BAFTA MULTA!!!

ally22chuchita Guest

Implicit Re: Cocosul Rosu - Militari

Iti multumesc geo...eu am fost azi acolo si spatiul e foarte mic in conditiile in care erau asteptate (azi ) doar 70 pers...cam atat am si eu. Imi pare super rau si nuah ce sa fac...pt ca imi convin toate celellalte conditii si stiu k manacarea si servirea sunt super.Sunt in mare dilema...sa accept asa?dar nu e loc de dans si lumea vrea sa se simta bine
    Am crezut k e mai usor sa gasesti local

Inregistrat
    11.08.2006
    Data nuntii
    20/10/2007
    Biserica
    RAZOARE
    Restaurant
    VULTURUL

Citat Postat de ally22chuchita
    Am mare nevoie de parerile celor care au facut nunta aici sau care urmeaza sa o faca. As vrea neaparat sa tin petrecerea aici dar am o mica dilema....spatiul la sala de la etajul 1.Daca puteti sa ma ajutati
    Poti sa-mi spui unde este acest restaurant?
    Merci mult.

5. Tu (si poate el) in revista Miresici
    Inregistrat
    14.06.2006
    Data nuntii
    00/00/2000
    Biserica
    -
    Restaurant
    -

eu tot ce stiu despre restaurantul asta este ca au super mancare si super preturi... dar daca nu ai suficient loc pentru invitati atunci trebuie sa te indrepti spre altceva, intr-adevar!

7. Publicitate
    Inregistrat
    07.02.2005
    Data nuntii
    00/00/0000
    Biserica
    -
    Restaurant
    -

Citat Postat de ally22chuchita
    buna! eu am fost de cateva ori la acest rest! la un moment dat (cam prin martie anul acesta) chiar am intrebat ptr cineva de meniu si conditii: meniul era 950.000 lei (4 feluri mancare + tort), chiria era ceva de genul la 4.500.000 lei, ei se ocupau cu decorarea salii, stiu si sala de sus si pot sa iti zic ca nu mi-a placut in mod deosebit, erau 2 "incaperi" separate de un perete din lemn, spatiu f mic, o singura masa dintr-un capat in altul... eu zic ca este pentru o nunta max 60 de persoane! jos era mai lejer putin, mese de margine, in centru loc de dans, insa mie nu imi prea place genul acesta de aranjament....sper sa iti fie de folos observatiile mele. te pup, mam

ally22chuchita Guest

Am sa raspund intai Crinei...nu stiu prea bine sa te ghidez, insa se afla in militari la capatul masinilor 336 si 178. De acolo trebuie sa o iei pe niste stradute. Am decis sa renunt la acest restaurant desi in afara de spatiu toate conditiile eau excelente.Meniul 90 RON, servirea excelenta si mancarea super buna.Chiria era de 800 RON si se ocupau de decoratiuni...dar prea inghesuita sala.

Inregistrat
    07.02.2005
    Data nuntii
    00/00/0000
    Biserica
    -
    Restaurant
    -

ma mir, noua ne-au zis ca e 4.800.000 chiria pentru anul acesta, sau ne-a zis asta poate ptr ca noi eram cu cineva care il stie pe proprietarul localului....

• Publicitate
  • + Raspunde la acest subiect
    Pagina 1 din 66
    1 2 3 11 51 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Restaurantul "Popas Randunica" (Padurea Rosu)
      De ingerasul in forum Arhiva restaurante 2008
      Răspunsuri: 18
      Ultimul mesaj: 30.07.2009, 05:31:56

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
    • Nu poti adauga raspunsuri
    • Nu poti adauga atasamente
    • Nu poti edita mesajele