Miresici.ro a ajuns deja la majorat in cei 6 ani si jumatate de existenta! In tot acest timp, ne-ati invatat ce inseamna o comunitate unita, ne-am bucurat pentru fiecare dintre voi si am incercat sa va fim aproape in fiecare zi.
Si pentru ca, citindu-va topicurile din scoarta in scoarta, am invatat ce inseamna pregatirea unei nunti, cate sentimente si emotii sunt in joc, dar si ca intotdeauna aveti nevoie de mai multe surse de inspiratie, am creat pentru voi un loc special care sa va ajute in organizarea nuntii perfecte si nu numai!
Incepand din luna septembrie, lansam portalul miresici.ro, unde veti putea citi articole interesante redactate de editorii Miresici, inspirate din povestile voastre de pe forum. Materiale despre Rochii de mireasa, Accesorii, Frumusete, Organizarea nuntii, Destinatii pentru Luna de miere, Sfaturi pentru miresoi , Nunti celebre, dar si Galerii Foto inspirationale cu cele mai frumoase colectii de Rochii, accesorii si bijuterii, toate va asteapta la doar un click distanta.
Alaturi de continutul editorial, veti avea la dispozitie in perioada urmatoare si un catalog de furnizori de top, special creat sa va ajute in gasirea celor mai de incredere ajutoare pentru ziua cea mare si sa scapati, astfel de orele pierdute pe motoarele de cautare
FORUMUL vostru ramane neschimbat, exact asa cum este acum. Singura schimbare este ca acesta va putea fi accesat la adresa www.miresici.ro/forum Usor, nu?
Va invitam sa descoperiti noul miresici.ro creat de voi si pentru voi.

Va multumim ca ne sunteti alaturi in fiecare zi! Si, nu uitati, se anunta si alte surprize grozave pentru voi in perioada urmatoare